Jump to content

RX8 MP3 Oynatmıyor Yav

mozhan79
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

evet RX8...... ama satış elemanının dediğine göre MP3 formatında CD çalamazmışım. o kadar kaliteli müzik sisteminin MP3 çalmaması beni şaşırttı... bu sorun servis tarafından ortadan kaldırılıyor mu aceba bilgisi olan var mı? FM transmitter ile de zevk alamadım ben... nasıl çözülür bu sorun :(  orjinal ile oynamadan?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

evet RX8...... ama satış elemanının dediğine göre MP3 formatında CD çalamazmışım. o kadar kaliteli müzik sisteminin MP3 çalmaması beni şaşırttı... bu sorun servis tarafından ortadan kaldırılıyor mu aceba bilgisi olan var mı? FM transmitter ile de zevk alamadım ben... nasıl çözülür bu sorun :(  orjinal ile oynamadan?

ipod girişi gibi bişey takılabilir, bir ara sitede reklamıda vardı xcarlink diye bir alet var, cd playerın aux girişine takılıyor diğer ucunda da sd kart vs usb girişleri mevcut istediğin parçayı dinleyebiliyorsun direksiyon kumandan da çalıyor
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra ...

orjinal mp3 player... rx8 in orjinal parçası

fiyatı:522+KDV

montaj bedava...

İlgilenirseniz direk size kargo yaparım...

6CD changer iptal oluyor tabi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...

Konuyu hortlatayım :)

Benim aracımın teybinin versiyonu v10.01 yani taktığım usb ve aux aparatlarını desteklemiyor. Bunun bir çözümü yok mu ? Versiyonunu v9.55 yapmak mümkün mü ? Yazılımsal bişeymidir ? Servislerde sanırım bunun için update cd leri mevcut ? tşkr

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...