Jump to content

2010 Mazda3 Orijinal Ledli Yan Aynalar

okkko
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

ama senin araç 2004 mazda6 ise ona olmaz bu kapaklar...

Kendim için istememiştim zaten :D ama yukarıdaki mesajdan anladığım kadarı ile bu ürün orijinal Mazda yapımı değil yoksa Mazda'nın listesinde neden bulunmasın ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 50
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

8

• okkko

17

• zukijan

4

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

Kendim için istememiştim zaten :D ama yukarıdaki mesajdan anladığım kadarı ile bu ürün orijinal Mazda yapımı değil yoksa Mazda'nın listesinde neden bulunmasın ?

bu ürünler orjinal japon mazda motor corporation malıdır. ucundaki ledi kırdınız diyelim, herhangi bir mazda bayisinden numarasıyla sadece ledli kısmı sipariş verilebilir.

Peki acaba ön çamurluklardaki yan sinyal lambaları nolucak? İptal mi edilcecek, çalışacak mı? Yoksa orası kapatılacak mı? (kaporta işine girmek uzun ve zor bir ihtimal tabii)

kaporta işi yok. onlar yanmaya devam ediyor... isterseniz onu kapattırırsınız ama çamurlukların boyanmasına ne gerek var, değil mi?

Biz bunları her mazda3'e satıyoruz. kesme biçme yok. orjinal ürün direk takılıyor. aksesuar listesinde yoktur, çünkü ayrıca aksesuar olarak satılmıyor. yedek parça olarak satılıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

ben hafta sonu servisteydim. eibach yay sordum, 525 tl. işçilik dahil fiyat verdiler. ışıklı yan aynaları fiyat listesinde bulamadılar, belki de artık satmıyorlardır.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Okan bey almak istiyorum, benim araç beyaz renk ama metalik değil .Hadi kaportacım aynı renk yapar onları ama  bağlantı olayını yapmak sorun olabilir,  servise gidemem çok uzak,garantiyi bozmassa kendim yaptırabilirim.Haberlerinizi bekliyorum.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

istediğiniz malzemeler bayramdan sonra ilk işgünü teslim olur. fiyat opak olduğu için daha uygun. 305+KDV (forum fiyatı) sipariş etmek isterseniz bana eposta olarak bilgi geçerseniz sevinirim...

elimde metalik beyaz var ama 30TL kadar daha pahalı, ayrıca sizin de üzerinde işlem yapmanız gerekecek, belli bir maliyeti olaracak, o sebeple opağını getirtmek mantıklı geldi bana...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...