Jump to content
Fotifoti

Efsane Modeller Mazda Roadshow'da

Tavsiye Edilen Mesajlar

keremtucan

lütfen bizler için de test edin... :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SWeeT6six6

Yeni fark ettim. mazda-tr.com adresi ana sayfasında Mazda Roadshow başlangıç tarihini 17 Eylül yerine şehven 17 Ekim yazmışlar :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mazda_Ozan

cx-9 hariç hepsini kullandım kahretsin :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SWeeT6six6

Yeni fark ettim. mazda-tr.com adresi ana sayfasında Mazda Roadshow başlangıç tarihini 17 Eylül yerine şehven 17 Ekim yazmışlar :)

Ve tebrikler. Düzeltmişler hemen :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
SWeeT6six6

Sen soyleyince ulasip haber verdim, onlar da duzeltti ;)

Adminler çalışıyor  :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
berkobal

roadshow da RX-8 elazığ da kaza yapmış ankaraya gelmedi o yüzden istanbul a da gelmeyebilir istanbulda rx-8 e kayıt yaptıracaklara duyurulur

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
bunk

Bizde bir daha sürmek için Elazığ a gidelim diyorduk :) Cana birşey olmasın. Zaten kaza yapmasa da İstanbul a gidene kadar motor inerdi. :):):)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Wukill

burası çok ilgisiz mazdaya erken saatte showroom kapatmalar falan hep düşünmüyor turkuaz otomotiv hyundai bayisi de war kendisinin daha çok ona ağırlık veriyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Wukill

Kesinlikle ve hiçbir şekilde kendi sayfalarından gönderilen talep formuna cevap verilmiyor hiçbirşekilde hemde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...