Jump to content

Volkswagen Golf

MuRDoC_111
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

evet bence kesinlikle benzini boşa harcama.. :D az yakıyor bu X5ler.. çeyrek depo mazotla geldik kayseriye (310km)

Kia sorentolar tam bir fiyasko ve artık gızık kapılacak duruma geldi :D şahin gibi sorento geziyor ortalıkta.. Önceden jip kullanmış biri asla gidipte sorento almaz.. Niye çünki DANDİK  ;D ;D... Kıyıda köşede biraz para biriktirip üstünede kredi çekenler alır sorentoyu :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 78
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• MuRDoC_111

14

• Uygar

11

• SWeeT6six6

8

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

evet bence kesinlikle benzini boşa harcama.. :D az yakıyor bu X5ler.. çeyrek depo mazotla geldik kayseriye (310km)

Kia sorentolar tam bir fiyasko ve artık gızık kapılacak duruma geldi :D şahin gibi sorento geziyor ortalıkta.. Önceden jip kullanmış biri asla gidipte sorento almaz.. Niye çünki DANDİK  ;D ;D... Kıyıda köşede biraz para biriktirip üstünede kredi çekenler alır sorentoyu :)

herkes sizin gibi paranın kökünü vurmus durumda deil Uygarcım, alın terlerini krediyle tamamlayıp bi araba almaya calısanlarda var.. herkes anasının karnından trilyoner olarak cıkmıyo maalesef :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

biz de çıkmadık ki zaten.. ;)  Allaha çok şükür..

Babam benim yaşlarda almanyada amcamla beraber çalışmaya başlamış iplik fabrikasında ( türk filmlerinde var ya :D) akşam 10 dan sabah 8 e kadar.. 6 yıl.. sonra orada ufak bi market açmışlar.. sonra et toptancılığı işine girmişler.. gündüz markette, gece ise kasaphanede çalışmışlar.. geceli gündüzlü yani.. Babam der ki,, bizim arkadaşlar eğlenmeye giderken biz hep parayı kenara koyduk.. çok sıkıntılı günler geçirdik.. 1998 de de kesin dönüş le beraber 1994 de açtığımız Kayseri Nissan yetkili bayi yi kar yapamadığımızdan kapattık.. sonra bi inşaat şirketine ortak oldu babam ve amcam.. 2001 ekonomik krizi ile diğer ortaklar inşaat işinden ayrıldılar.. şuan  babam ve amcam beraber Mengillioğlu YAPI yı işletiyorlar..

Allah herkesin hakkında hayırlısını nasip etsin  :nazar: :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynen İrfana katılıyorum,tam 5 yıl kredi borcu ödeyip ev sahibi oldum,sonrada 4 yıl kredi ödeyip araba sahibi oldum ve halada bitmiş değil,altımdaki araba her ne olursa olsun isterse hacı murat olsun o benim  X5 imdir 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

volkan kafamda soru işaretleri oluştu senin arabanda turbolu değil miydi :2funny::tey: yoksa eşşekten kastın şu reno 12 mi benmı yanlıs anlıyorum:D

Reno 12 den bahsediyorum eşşek diye Kadir,yoksa canım arabama eşşek dermiyim hiç  8)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi zaten senden korkulur vallahi :D bi şekilde kendi lehine çevirirsin olayı bundan eminim ;) bu arada hayırlı olsun abicim kazasız belasız sorunsuz kullan inşallah daha HP li günlerde görmek isteriz seni

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...