Jump to content
okkko

Mazda3 MPS sürüş deneyimi hk.

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest mustafa_g

Ben çok şanssız bir şekilde İzmitte çok yağmurda kullandım. Arabayı yolda tutmakla uğraştığımdan pek bişey anlamadım açıkçası.

Aşkolsun agam. Ben kullanırken de bir şey anlamadın mı? :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
joys_eftelya

abi o paraya bence rx8 al daha iiii duruşu yeter

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti

bizde malesef rx i test edemedik. bizden evvel gelen zat-ı muhteremler rx'i tosladıkları için kursağımızda kaldı. iki aracı da kullananlar mps'nin rxden çok daha iyi gittiğini söylüyorlar. ben şinasi'yi bekliyorum artık :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest mustafa_g

iki aracı da kullananlar mps'nin rxden çok daha iyi gittiğini söylüyorlar.

aradaki fark öyle aman aman bir fark değil. fakat kullanım zevki olarak rx ile mps kıyaslanamaz bile. rx kullanımı çok çok çok daha keyif verici bir araba. fabrika verileri de ortada zaten. mps 0-100 6,1sn, rx 0-100 6,4sn.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
joys_eftelya

yaaa ben şöyle düşünüyorum o paraya alacağın arabanın tipide farklı olmalı mps nin normal mazda 3 den pek farkı yok ama rx8 öylemi duruşu yeter bnm fikrim tabiiki 25 binliralık mazda 3 e biniyorum 100 bin liraya gidip mps  almam ama olsa rx alırım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti

dışarda öyle değil işte, gücüne özelliğine göre çok ucuz kalıyor :) Türkiye şartlarında rx daha makul tabi. özellikle 240'da 36lt tükettiğini düşünürsek :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
S.Halilduru

bizde malesef rx i test edemedik. bizden evvel gelen zat-ı muhteremler rx'i tosladıkları için kursağımızda kaldı. iki aracı da kullananlar mps'nin rxden çok daha iyi gittiğini söylüyorlar. ben şinasi'yi bekliyorum artık :D

ben RX-8'i de mps'yi de test ettim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti

video yokmu savaş :D sadece kendine mi test ediyorsun :P ne kaar bencilsin :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti

acemiii :P güzel gidiyor savaşhancım. Allah gönlümüze göre versin :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
okkko

test edilen mps satılık artık. isteyen alabilir. 70bin tl cik..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
speed
20.05.2010 at 00:08, mozhan79 :

inşallah süreriz dicem ama ben rx'den vazgeçmem gibi geliyor...

rx le mps kıyaslanmaz bileO0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...