Jump to content

2010+ Mazda3 Manuel için Pedal Seti

osendur
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• 2 yıl sonra ...
  • Yanıt 47
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• S.Halilduru

5

• osendur

4

• honuuu

10

• Gkhn.mzd

4

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Merhaba arkadaşlar hayırlı ramazanlar. 2011 Mazda 3 aracım için pedal seti almak istiyorum. İnternetten araştırdım ancak pek bı sonuç bulamadım AliExpress'de var bı kaç ama ürün ya gelmezse :) servisin sitesine baktım ancak biraz fiyat fazla gibi

https://m.tr.aliexpress.com/amp/item/1703949631.html

Bu ürün için ne dersiniz? veya onerebileceginiz bı yer var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gelir hocam, niye gelmesin. aliexpress'te görüntülediğiniz ürünün feedbackine bakın, diğer kullanıcılar ne yorum yapmış ona göre karar verin. aracınız manuel olsa gerek, ben otomatik için getirttim hala kullanıyorum. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Mehmet Özdemir :

gelir hocam, niye gelmesin. aliexpress'te görüntülediğiniz ürünün feedbackine bakın, diğer kullanıcılar ne yorum yapmış ona göre karar verin. aracınız manuel olsa gerek, ben otomatik için getirttim hala kullanıyorum. 

Hiç yorum yapan olmamis. Aracım manuel evet.  bu tarz ürünleri satan yerler var mı İstanbul'da acaba

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

24 dakika önce, Gkhn.mzd :

Hiç yorum yapan olmamis. Aracım manuel evet.  bu tarz ürünleri satan yerler var mı İstanbul'da acaba

bulabileceğiniz yer, servis veya aliexpress. başka yerde aramayın. ben aliexpress'ten hesaplı bir şekilde aldım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

5 dakika önce, Mehmet Özdemir :

bulabileceğiniz yer, servis veya aliexpress. başka yerde aramayın. ben aliexpress'ten hesaplı bir şekilde aldım.

AliExpress'de gösterdiğim ürünün fiyatı iyi mı sizce 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...