Jump to content

Araba Sağa Çekiyor (2006)

guneyguzel
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

ah be abi sabır mı bıraktılar insanda lastik değiştirin dediler sıfır lastiklerimizi ölü fiyata sattık başka marka lastik aldık olmadı bilmem ne ayarı dediler olmadı yok o parçayı yaptık yok bunu yaptık hep aynı bu seferde olmazsa artık babam kesin satar bu arabayı ya mondeo alır yada passat mazdayı terk edecek diye korkuyorum  :-[

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet abi bende çok merak ediyorum arabayı ayın 19 unda bırakıp tatile gidecez dönüşte alacaz arabayı 24 ünde döneriz zaten eger o gün alırsak arabayı hemen akşamına yazarım zaten ne olmuş ne bitmiş :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

evet abi bende çok merak ediyorum arabayı ayın 19 unda bırakıp tatile gidecez dönüşte alacaz arabayı 24 ünde döneriz zaten eger o gün alırsak arabayı hemen akşamına yazarım zaten ne olmuş ne bitmiş :)

Babanızı ikna edebilirseniz bir an önce arabayı servisten çıkarıp Adem ustaya verin bence. Böylece hem zamandan hem paradan tasarruf etmiş olursunuz.Biliyorsunuz zaman ve para zamanımızın en değerli 2 olgusu maalesef. ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende nacizane adem ustaya katılıyorum iyi bir rot balanscı bu işi yapar.Bende 15 gün önce aracımı boluda rot balanscıya götürdüm.dört tekeride ayara koyduk usta bu araba daha önce kaza yaptımı dedi, bende sağ arkadan darbe almış dedim ama usta sağ ön amortisörün eğik olduğunu bu yüzden sağa çekme yapabileceğini söyledi.daha önce başka yerde 2 kere ön tekerler rot ayarına girdi ama böyle bir şey söylememişlerdi.ustalık çok önemli hele böyle hassas bir ayar konusunda.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Babanızı ikna edebilirseniz bir an önce arabayı servisten çıkarıp Adem ustaya verin bence. Böylece hem zamandan hem paradan tasarruf etmiş olursunuz.Biliyorsunuz zaman ve para zamanımızın en değerli 2 olgusu maalesef. ;)

abi bu adem usta nerede acaba babama söyleyim de olmadı oraya götürürüz servisten sonuç alamazsak

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende nacizane adem ustaya katılıyorum iyi bir rot balanscı bu işi yapar.Bende 15 gün önce aracımı boluda rot balanscıya götürdüm.dört tekeride ayara koyduk usta bu araba daha önce kaza yaptımı dedi, bende sağ arkadan darbe almış dedim ama usta sağ ön amortisörün eğik olduğunu bu yüzden sağa çekme yapabileceğini söyledi.daha önce başka yerde 2 kere ön tekerler rot ayarına girdi ama böyle bir şey söylememişlerdi.ustalık çok önemli hele böyle hassas bir ayar konusunda.

abi bizim arabada hafif hasarlı zaten o hasarlarındda etkisi olabilir belki amörtisörün bizde de yamuk olma ihtimali var mı acaba sonuçta hasarlı araba

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gecmis olsun,katiliyorum cok can sikici bir durum.Insallah kisa zamanda sorununuz duzelir ve arabaniza keyifle binersiniz...

haklısın abi babam bu yüzden arabadn soğudu bende süremiyorum zaten trafikte artık eskisi kadar gezmiyoruz arabayla sadece iş için kullanıyor eskiden ne güzel sürekli gezdirirdi bizi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi bu adem usta nerede acaba babama söyleyim de olmadı oraya götürürüz servisten sonuç alamazsak

Esenler metro durağının yanında benzinlik var. Benzinliğin karşısındaki sokakta 50 metre kadar içeride.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arabanın sağa çekme sorunu mazda merser tarafından kökten çözülmüştür bilmemne milleri değiştirilmiş ve araba şimdi gayet güzel gidiyor herkese ilgisinden dolayı teşekkür ederim  ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...