Jump to content

Mazda 3 Son Hız

orhan başara
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

5 dakika önce, Mazda41 :

Abi cahillik buyuk bela:fiuw:

Estağfurullah Yunus...

3 dakika önce, Ömer626 :

Bence o fotoğrafı çekerken frenlemiş olsa gerek :) Ya da 215 ile gittiğinde fotoğraflamamış olabilir ilhan abi :)  

Yok zaten Yunus kardeşimiz o an çekememiştim dedi..

Zatende çekmesin/çekmeyin/çekmeyelim.. Allah korusun o hızda giderken çok dikkatli olmak gerekiyor. Direksiyonu bırakıp, fotoğraf çekmek için bir anlıkta olsa gözümüzü yoldan ayırmak büyük risk ve tehlikeli...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Avatar da Bruce WILLIS ' i görünce  oynadığı bir film geldi aklıma.

Film de çocuk sürekli olarak " I see dead people" deyip ortalarda geziyordu

DIŞ SES ; bu repliğin bir de " I see dumb people " versiyonu var

hahahahahahahah 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Düz yolda yapılabilecek hız belli

Motorda oynanma yoksa düz yolda fabrika verisi ne ise son hızı da odur

Yokuş aşağı daha fazla hız yapılır o da ayrı bir konu

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

24.12.2016 at 17:03, M.E.G :

Rekor @İlhan abinin. Henüz o rekoru kıramadılar :)

Benim rekorumu kıran varsa. Kesin gece uyurken üstü açılmıştır. :D  :geyik:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra ...

Arkadaşlar dün otomatik 2011 mazda 3 le 200 km hızla giderken araba sanki gaz keser gibi oldu bende daha fazla basmadım normal birşey mi bu bilgisi olan 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

28 dakika önce, Nefer :

Arkadaşlar dün otomatik 2011 mazda 3 le 200 km hızla giderken araba sanki gaz keser gibi oldu bende daha fazla basmadım normal birşey mi bu bilgisi olan 

200 değil 188 civarı gazı kesiyor. 180 civarına düştüğünde tekrar veriyor. Bu şekilde sürekli gaz kesip veriyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

30 dakika önce, Nefer :

Rampa asagi miydi abi bildigim kadariyla mazda3 benzinli modellerinde 185 km/h limitor var 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir saat önce, Mazda41 :

Rampa asagi miydi abi bildigim kadariyla mazda3 benzinli modellerinde 185 km/h limitor var 

Yolda meyil vardı gazi kesince korktum doğrusu bir yerlere zarar veririm diye ... 188 hız limiti neden koymuşlar ki 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

45 dakika önce, Nefer :

Yolda meyil vardı gazi kesince korktum doğrusu bir yerlere zarar veririm diye ... 188 hız limiti neden koymuşlar ki 

Abi guvenlik icin birde sanzimanin ariza cikarmamasi icin 188 km/h ciddi bir hiz aman dikkat edin ne olursa olsun hem araciniz 6 yasinda 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...