Jump to content
Gökhan

Yepyeni Mazda5, Yepyeni bir arkadaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Burak

geriye kaldı otomatik fites seçeneği :)

O yok maalesef :D Alıntı ile bir yere kadar :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest ibrahim

O yok maalesef :D Alıntı ile bir yere kadar :D

:D nasıl olsa çıkartıcaklar başka şansları yokki öteki türlü istediği rakamda satış yapamaz Mazda :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
S.Halilduru

Aile kullanımı için sürgülü kapı diyorum ve başka bir şey demiyorum....

sürgülü kapı çok rahatlık hakikaten

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest çakır1907

Arka kapıları elektrikli ;

"Yepyeni Mazda5 yepyeni özellikleriyle, eski modelin beğenilen işlevselliğini de ileriye taşıyor. Her iki yandaki elektrikli sürgülü arka kapılar, ikinci ve üçüncü sıralara kolay geçiş sağlıyor. Bu özellik, geliştirilmiş 7 koltuklu Karakuri sistemiyle birlikte, bu ideal aile otomobiline yepyeni özellikler katıyor."

http://www.mazda-tr.com/showroom/coming_soon1/mazda5/?TeaserID=Teaser_bottom_middle

sürgülü kapıların elektrikli olması iyi olmuşş ben grand picasso kuyllanmıştım o araçtaki yarı otomatik vitesm tam otomatik gibi olmasada yeterli bir performas sergilemişti ama en güzeli picasso da ki ferahlık duygusu olmuştu o his ne 500u8 de nede scenicte yoktu

mesela vites kolunun olduğu yerde buzdolabı vardı picasso da ve o ara kısım boştu böylelikle yan tarafa rahatlıkla geöebiliyor hatta bacaklarınız dahi capmıyordu ön camdaki güneşlik raylı bir sistem ile muazzam bir görüş açısı sağlıyordu ama aracın her tarafının elektronik oluşu beni korkutmuştu ne kadar çok elektronik o kadar fazla masraf çıkarma olasılığını da beraberinde getiriyor

mazda 5 te ferah bir araç olacaktır inşallah rakiplerini ,iyi inceleyip ona göre bir donaım ve fiyat ile gelirr

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
berkobal

benim arabayı satacaktım sana ya Berke  :D :D

kısmet abi inş :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kado

kısmet abi inş :D

ablan görmesin :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
berkobal

görmez görmez görevli gitti yolda şimdi hadi pazartesine kadar rahatız forum ahalisi olarak :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest ibrahim

görmez görmez görevli gitti yolda şimdi hadi pazartesine kadar rahatız forum ahalisi olarak :D

o ne demek yahu, ben gayet varlıgından memnundum Burcu ablacığımın :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
berkobal

tamam ülen tamam gelir ablanız pazartesi günü :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
S.Halilduru

İşte bu gerçekten güzel bir haber. Hatta ayrı başlık açılması gereken bir konu :D

he he 4 gün kafa dinleyeceğiz :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
aysf

Çoluk çocuk olunca alınır.... Ama bir test sürüşü yaparım kesin...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Xman

Satışları başladımı acaba, talep durumu nasıl, biraz bilgilensek :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Gecen sordum ama Mart sonu mu yoksa Nisan sonu mu gelecek dediler unuttum, sanirim Mart sonu Nisan basi gibiydi ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Xman

Yaz sezonu başlamadan showroomlardaki yerini alması iyi olur...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...