Jump to content
mozhan79

RX-8 ile İstanbul - Edirne yolculuğu ...

Tavsiye Edilen Mesajlar

mozhan79

bakalım fiestayı geçebilecek misin :D:geyik:

yakalamaya çalışırım, ama zor gibi görünüyor :) tek rakibim fiesta benim zaten...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mozhan79

teşekkürler mesajlarınız için... dikkatli gitmek şart...

benim eşimin halası eşiyle kaza yaptılar, 2 aya yakın . arkadan gelen araç vurmuş, nasıl oldu bende anlamadım. omurgalarda çatlak olmuş halasında , eniştede de davul gibi ayaklar, kırılmamış ama ödem içinde. ölmemeleri şans. araç KİA PİCANTO. yaşanacak günleri varmış. bende merak ettim yol nasıl diye. bolu tünel çıkışında olmuş kaza.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak91

Geçmiş olsun.  :(

Arkadan çarpmalarda öndeki araç genelde pert oluyor zaten, hele bir de Picanto gibi HB, B sınıfı ve pek de dayanıklı olmayan bir araç için yine de çok iyi kurtulmuşlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest edarguner

Benim rahat bastığım güzergah Sapanca düzlüğü, sabah 6-7 gibi süper oluyor. Bide Bursa-Karacabey, Aydın-İzmir hiç arabayla radara yakalanmadım. 1 kere VW Volt Panelvan ile 170km'de Manisa Akhisar a doğru yakalandık :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Arabayı denemek adına arada basıyorum ayrı konu ama ben 90-110 arası gitmenin keyfini hiç bir şeye değişmem... Fren kullanmadan, aracı sarsmadan, müziğimi açıp, arabada bulunan kek, içecek kuruyemişlerimi yiyip, hatta mersoda isem hız sabitlememi kullanıp... En çok zevk aldığım bu benim...

Katılıyorum, özellikle de yanımda eşim ve çocuklarım varken.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
unutulmayanlar

ohh.keyif sizin keyfiniz..bizde bi KRUZ KONTROLLÜ bi araba alalım artık. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest edarguner

Arabayı denemek adına arada basıyorum ayrı konu ama ben 90-110 arası gitmenin keyfini hiç bir şeye değişmem... Fren kullanmadan, aracı sarsmadan, müziğimi açıp, arabada bulunan kek, içecek kuruyemişlerimi yiyip, hatta mersoda isem hız sabitlememi kullanıp... En çok zevk aldığım bu benim...

Arkadaşlar yanlış anlamayın beni, bende 2500-3000 dd'cılardanım :) sadece deneme amaçlı asılıyorum ama yol bomboş ise ortalama 100-110 ile giderim :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mozhan79

Geçmiş olsun.  :(

Arkadan çarpmalarda öndeki araç genelde pert oluyor zaten, hele bir de Picanto gibi HB, B sınıfı ve pek de dayanıklı olmayan bir araç için yine de çok iyi kurtulmuşlar.

teşekkürler... zaten şans yanlarındaymış..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arman-1999

80 daha keyifli oluyor.. 

benim favorim 80

:)

oldu olacak 2.vitesle git...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Kado

ben zaten basamıyorum , basmaya kalksam araba çölde suyu bitmiş insanın suya kavuşması gibi benzini içiyor :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
grk41

her hafta sonu izmit-istanbul. acelem yoksa 120-130. acelem varsa sıkıntı var  :666:  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.