Jump to content

Mazda 3 2010 Satılık beyaz [SATILDI]

osendur

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 45
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

arkadaşlar ilginize çok teşekkür ederim ancak parçaları satmayı düşünmüyorum açıkçası ...

Bence satma arabayı zaten.Güzelim araba.O kadar uğraştın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

neyse orjinl parçaları duruyorsa öle satarsın belki diye düüşündük eğer satmayı düşünürsen orjinal parçalarını yada diğer haberimiz olsun

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

aynen ancak anlamadığım birşey var iğrenç basit basit leonlar avantadan para kazanırken bizim mis gibi arabalarımız piyasada kayboluyor ama şu görüşü benimsedim inadına mazda ....

Edit: Lütfen mesajlarımızı yazarken kullandığımız kelimelere dikkat edelim.

Benim gibi alınca 8 sene binersen, satarken kaybın diğerlerinden 1 kuruş bile fazla olmuyor :) ama sıfır araç alıpta 1-2 sene içinde satarsan o zaman bu tür bir kayıp sözkonusu maalesef.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

aynen dediğin gibi fiyat cüzi ancak milletin aklında bir tabu var mazdanın 2. eli yok diye ben bu tabuyu yıkacam bu araba 37000 civarı gidecek kafaya taktım bence arkadaşlar sizde aracınızı satarken bunu göz önünde bulunudurun burada ki bir arkadaşında dediği gibi bomboşş seatler 38-39 40 istiyorlar benim arabam hepsini tokatlar her anlamda o yüzden hiç niyetim yok inadına mazda diyoruz arkadaşlar ayrıca unutmayın piyası biz düşürmedikçe 2. el almak isteyenler bu fiyatları vermek durumundalar ben arabaya extra yaklaşık 8bin harcama yaptım 6 bini orjinal mazda ekipmanı e araba oldu maliyeti 46-48 arası bişey ben bu arabaya 37 bin istemişim çokmu gözünü seveyim ya bildiğin arabaaaa yaa umarım bana hak verirsiniz .... teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yav boş ver madem gönlün var manuel kullanmak daha zevkli böle araba alacaksan manuel alacaksın.eğer hnm için otomatik olsun diyosan getz falan alacan :))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...