Jump to content

Osram Night Breaker Plus serisi çıktı.

M626
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Dün Kozyatağı Bauhaus 'dan H7 Nightbreaker Plus 39.90 a aldım.Bugün takar resim çekebilirsem eklerim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dün Kozyatağı Bauhaus 'dan H7 Nightbreaker Plus 39.90 a aldım.Bugün takar resim çekebilirsem eklerim.

Mazda6 lar H1 bulsam ben de alıyordum :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hey Allah'ım ya, bizim burada 49 TL dediler bende almadım. Küfretirecekler bana şimdi!

Her Bauhaus da ayrı fiyat mı var ? Öyle olmaması lazım.

Biz de led şeritleri sorduk 90 TL dediler 5 metresi için. Gittik Karaköy'den 25 TL'ye aldık.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...

selamlar ben de 8000k xenon vardı kısın yagmurun gelmesıyle bırlıkte cıkarttım orjınal ampullerıme dondum.

ama bu konuda okuduklarıma gore xenon artık takmıcam ve Osram Night Breaker Plus almayı dusunuyorum.

SİZ NE DERSINIZ xenon A DEVAM MI YOKSA Osram Night Breaker Plus mı ALIYIM ???

ama bı abı normal ampul ve Osram Night Breaker Plus arasındakı fotoyu paylaşmıs ve baya fark var belli oluyor. SİZ NE DERSINIZ ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ömrünü bilmiyorum ama biraz baktım bi sitede 100 tl birinde 50 birinde 30 tl cok ayarsız ya neden böyle

Fiyatının tekine mi, çiftine mi olduğuna bakın. Çiftine 70 lira gibi bir ücret verdiğimi hatırlıyorum ben.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ama bı abı normal ampul ve Osram Night Breaker Plus arasındakı fotoyu paylaşmıs ve baya fark var belli oluyor. SİZ NE DERSINIZ ???

Şurada H4 için paylaşılmış bir video var.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gerçekten etkileyici bi farkı var yaaa ben xenon kullanmıcam artık karar verdım denebilir. hem bu basit bi yapıya sahip xenon gibi balast derdi yok hem de yağmurlu havalarda yolu gormeme gibi bi skıntısı yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiyatının tekine mi, çiftine mi olduğuna bakın. Çiftine 70 lira gibi bir ücret verdiğimi hatırlıyorum ben.

ona dıkkat etmedım ama bakarım ortalama 50 70 arasında bişey diyosunuz o zaman. peki ömürleri ne kadar. ???
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ona dıkkat etmedım ama bakarım ortalama 50 70 arasında bişey diyosunuz o zaman. peki ömürleri ne kadar. ???

Bir forumda ömrünün kısa olduğunu söyleyenler vardı.

Her aracın elektrik sisteminin stabilliğine ve birgünde ne kadar kullandığınıza bağlı olarak değişeceğini düşünüyorum.

Kendimi örnek verecek olursam, farlarım, devamlı far sensörüne bağlı olarak çalışır ve 6 ay gibi bir süredir kullanıyorum. Tahminim, ömrünün normal bir halojen ampülün yarısı kadar olduğu yönünde.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya ben de xenonları bir sene falan oldu alalı ve sabah aksam her zaman yakıyorum seklınden dolayı hosuma gıdıyo :) ve hıcbı sıkıntı cıkmadı. ama bakalım fıyatı da aslında ucuz en azından bı alınıp denenebılır öyle degıl mı ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Osram Nightbreaker lar yol aydınlatması olarak Xenondan farksız ve Yusuf senin de dediğin gibi dertsiz balast problemi olmadığı, muayenede sorun çıkarmadığı için ama ömürü kısa.

Bir önceki aracımda takmıştım, aracımı Nightbreaker taktıktan bir sene sonra sattım, sattıktan kısa bir süre sonra aracı alan kişi ampullerin öldüğünü söyledi.

Benimkiler PLus değildi. Plus serisinde ömür %50 daha arttırılmış diye biliyorum. Yani alırsan Plus serisinin 1.5 - 2 sene ömrü olduğunu bilerek almanı tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yine iyi ya iki sene idare eder sanki ömürlük olmaz tabiki. artık müsait bi zamanımda alıyım ben ya nasıl olsa kendim de takarım internetten ucuza bulursam alıyım. aynen balst derdi yok. hemen takarım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...