Jump to content
 • MazdaClubTR
  MazdaClubTR

  Bildirim ayarlarını nasıl yapabilirim ?

  Sitemizde bildirimler 3 kanal üzerinden gönderilebilmektedir ;

  Yerleşik Bildirimler

  Yerleşik bildirimler sitemizin her sayfasında görülebilecek şekilde üst menü çubuğunda yer alır ve dünya şekline tıkladığınızda size ait bildirimlere ulaşırsınız. Eğer okunmamış bildirimleriniz var ise burada sayı ile okunmamış bildirimleriniz gösterilecektir.

   

  MazdaClubTR-Snip20.JPG

   

  E-posta

  Sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilen bildirimlerdir. Bu bildirimleri alamıyorsanız kullandığınız e-posta programında Junk / Gereksiz dizinlerini kontrol edip eğer burada ise sitemizin mail adresini Güvenilir Adres olarak işaretlemeniz gerekmektedir

  Bildirim Ayarlarına Bildirimler simgesine tıkladığınızda açılan pencerenin sağ üst köşesinden veya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

   

  MazdaClubTR-Snip22.JPG

   

  Bildirim ayarlarındaki durumlar ve bunlara karşılık gelen tercihlerinize göre bu iki kanaldan biri veya ikisi vasıtası ile bilgilendirilirsiniz. Bu seçeneklerden koyu yeşil veya gri olanlar kişisel olarak sizin tercihinizde iken açık yeşil ve açık gri olanlar sistem yöneticisi tarafından ayarlanmış ve değiştirilemez olarak tanımlanmıştır.

   

  MazdaClubTR-Snip21.JPG

   

  Tarayıcı Bildirimleri

  Bu seçenek sayesinde  siz masüstünüzde MazdaClubTR'nin bulunduğu sekmede veya hatta internet tarayıcınızda aktif olmasanız bile sizi yeni içerikler hakkında bilgilendirmemize izin verir.

  Bununla ilgili bildirim, siteye ilk girdiğinizde tarayıcınıza bağlı olarak aşağıdaki veya benzer bir şekilde gelecektir. Bildirimleri her zaman al seçeneğini seçmenizi tavsiye ederiz.

  MazdaClubTR-Snip33.JPG

  Tarayıcı bilgilendirmelerinin durumunu da dilediğiniz zaman Bildirim Ayarlarından görebilir, eğer etkin değilse buradan görebilir ve tarayıcınızın bu seçeneği görüntülemesini sağlayabilirsiniz.

  MazdaClubTR-Snip34.JPG

  Bilgilendirme aktif olduğunda aşağıdaki uyarıyı görüyor olacaksınız

  MazdaClubTR-Snip35.JPG

  Takip ettiğiniz konular ile ilgili ayarların yanında hangi konuları takip ettiğinizi görmek ve bu konuda değişiklik yapmak için Takip Ettiğim İçerikler linkini tıklayınız
  Kullanıcı Yorumları

  Tavsiye Edilen Yorumlar

  Henüz görüntülenecek bir yorum yok


×
×
 • Yeni Oluştur...