Jump to content
erhan83

Starmaxx Lastik Hk.

Tavsiye Edilen Mesajlar

erhan83

Geçen ay tatile çıkmadan önce aracımın üzerindeki orjinal 175-65-R14 lastik ve jantları daha önce ikinci elden aldığım sıfıra yakın derecedeki 16" Jantlara tanıdığım bir lastikçinin yoğun tavsiyeleri üstüne önceden adını hiç duymadığım Starmaxx Ultra Sport ST7730 (195-45-R16) marka lastikleri taktırdım. Yola çıkmadan önce kafamda çok soru işaretleri vardı hatta bir ara pişmanlığa bile kapılmıştım ama Allaha şükür bu lastikler beni fazlasıyla utandırdı... 1250 km yol yaptım kar ve soğuk hariç her türlü şartda teste tabi tutum. fiyat ve performans oranı bence mükmmeldi aynı jantları ilk aldığım kişi sadece 600 km yol yapmıştı üzerindeki Hankook marka lastiklerde birkaç balona rağmen çok iyi durumdaydılar ama malesef 45 yanak olmasından ve sert hamurundan dolayı konforu aşırı derecede bozuyordu. lastıkleri değiştirdikten sonra konforu, yol tutuşu ve sessizliği çok arttırdı ayrıca lastiklerin desenleride ayrı bir güzel. yani işin özü sıkı bir pazarlıkla peşin para 580 liraya aldığım Starmaxx lastiklerini şidetle tavsiye ederim...

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
Guest edarguner

2001 Model 323 aracıma almıştım 3000-4000km yapıp satmıştım, bende çok memnun kalmıştım, sonra Şirketin Büyük Panelvanına da 4 tane aldım büyük ebatlı onlada epey km yaptık hiç sorun çıkarmadı. Geçen sene Opel aracıma da alacaktım ama 205-55-16'lar Mayıs 2010'da toplatılıyordu  tel sorunu nedeniyle satmadı bayii. Lastik lazım olunca ilk Starmaxx'a bakıyorum :)

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×