Jump to content
SRCN

Mazda 3 Direksiyon Logosu

Tavsiye Edilen Mesajlar

Katil Balina
9 dakika önce, ozgur35 :

Yaw bu olayların yüzde 70 80 i hep bu oto yıkamacılar yüzünden bence, dandık yaglı yaglı seylerı sürüyorlar araçların içine. 5 10 tl lık torpıdo sütü de var 70 80 tl lık de. Aynı bezle ard arda bir arabanın iç  kirini ötekıne yayıyor o bezle, hep mıkrop bakterı virüs. Hangı yıkamacı her araç ıcın yenı bez cıkarmıs ben hıc denk gelmedım ondan ona ondan ona tüm gün bi bezle 100 araç içini siliyorlar.  Araç içini süpürlar taban halısına sürüyor sonra koltuklara sürüyor o süpürgenın fırcasını. Koltukları kırletmeyı bırak yerdekı bakterıler elımıze yüzümüze bulaşıyor çok kötü. Son 5 senedır yıkamaya gıtmıyorum kendım yıkarım hep en kral kalıtelı detaılıng ürünlerle

ben de uzun süredir arabayı yıkamaya vermiyorum. arabanın kapılarına su tutup hoparlörleri bozan mı dersin abuk subuk yapış yapış şeyleri oraya buraya süren mi dersin. fırsatı olan arabasını yıkatmasa çok daha karda bence. adamlara verilecek üç yıkama parasıyla çok iyi ürünler alınabiliyor. arabayı fırsat buldukça kendim yıkıyorum, kendi şampuanımla. içi için de black&decker 12 voltla çalışan süpürge aldim onunla temizliyorum. hem stres atmaya birebir hem de ne kullandığınızı biliyorsunuz. arada cilasını da kendim atıyorum sonax meguiars würth falan. öbür türlü onların insafına kalıyorsunuz. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mutlu Tekir
37 dakika önce, ozgur35 :

Yaw bu olayların yüzde 70 80 i hep bu oto yıkamacılar yüzünden bence, dandık yaglı yaglı seylerı sürüyorlar araçların içine. 5 10 tl lık torpıdo sütü de var 70 80 tl lık de. Aynı bezle ard arda bir arabanın iç  kirini ötekıne yayıyor o bezle, hep mıkrop bakterı virüs. Hangı yıkamacı her araç ıcın yenı bez cıkarmıs ben hıc denk gelmedım ondan ona ondan ona tüm gün bi bezle 100 araç içini siliyorlar.  Araç içini süpürlar taban halısına sürüyor sonra koltuklara sürüyor o süpürgenın fırcasını. Koltukları kırletmeyı bırak yerdekı bakterıler elımıze yüzümüze bulaşıyor çok kötü. Son 5 senedır yıkamaya gıtmıyorum kendım yıkarım hep en kral kalıtelı detaılıng ürünlerle

Ben hiç oto temizlemeye vermedim. Oraya bir şey de sürmedim. Maalesef kronik. Camların filmi olması UV ışınını engellediğinden filmli araçlarda bu tür problemler olmayabilir ya da geç ortaya çıkabilir diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
quiteguide

Sanırım, bizim oda da Çin deki aynı fabrikayla çalışıyor.

IMG_20190509_104916.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...