Jump to content

Ebay Siparişlerimiz

Guest maz14
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 350
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

20

• OveRMinD

95

• MuRDoC_111

66

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• 2 yıl sonra ...

2 arkadaş için ebaydan sipariş geçtim hayrına... Öyle hayır olmaz olsun, başıma bela aldım.

Zevkine arama butonuna "Vaneo" yazmıştım.  Box chipler çıktı 99 usdye :( 2 gündür ikilemdeyim getirsem mi getirmesem mi diye. 2 sorun var...

1-) Araç otomatik dizel, acaba şanzımana bir zararı olur mu?

2-) Yazdıkları beygir ve torku verir mi, çakma ürün çıkabilir mi :)

Şimdilik haydan bir para gelmedikçe chipe para harcamayacağım ama 40 nm tork ve 16 hpde içimi gıcıklandırmıyor değil :(

Fiyatı baya uygunmuş , ben Almanyadaki direkt fabrikasından 129 Euro ya getirtmiştim 1 günde geldi ... bunlar torku gücü hissedilir oranda arttırıyor seside azaltıyor yakıtıda düşürüyor , fazla tork CVT şanzımana zarar veriyor diye biliyorum , fordun dizel otomatik şanzımanları toparlanamıyor bu yüzden..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sen hangi arabaya aldın chipi? Memnun kaldın mı?

Yakıt, performans ve sorunsuzluk nasıl olsu, arıza ışığı yakıyor mu?

Ford fusion 68 bg dizel e taktım 5 bin km dir sorun yok maşallah, birde hyundai getz vgt 88 bg aracıma takmıştım , ford anca toparladı kendini önceleri kaldırırken stop ediyodu araç taktıktan sonra normale döndü, rampaları sürati iyileşti yalnız tüketimi ölçemiyorum bilgisayar yok çünkü... ancak en güzel getz de sonuç almıştım araç fırtına gibi olmuştu, yakıt 5,7 lerden 5,2 lere düşmüştü bir anda ... yaklaşık 30 bin km kullandım hiç sorun yaşamadım,5dk da monte ediliyor getze, ford un ki altta servis desteği lazım...herkese tavsiye ederim yalnız bu chiplerin ayarları var ben hiç üzerindeki performans ayarıyla oynamadım tavsiye edilen ayarlarda kullandım... almak isteyenler için www. racechip.de  yeniden dizel alsam yine chip takarım oldukça fark ediyor araçlar az bir maliyetle...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Her üründe olduğu gibi bununda birkaç mağduru vardır illaki  :) ama ben memnunum birde  bu kadar az maliyetle bu kadar fazla fayda sağlanabilen tuning olması harbiden dizelleri kıskandırıyor...

Mesela Mazda 3 için üretilen Chipler ile ( Chip Euro 129 , Prochip Euro 229)

Güç: Standart 109 hp  iken  Chip ile 139 hp  Prochip ile 143 hp

Tork:Standart 240 nm iken Chip ile 303 nm  Prochip ile 318 nm

http://www.racechip.de/racechip-chiptuning/Mazda-3-II-1-6-MZ-CD-3862-r.html

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

her araç için vardır abi.ama bekle kadir abinin araç şuan kobay olarak görünüyo.eğer işe yararsa sende davranırsın yok yaramazsa orjinale devam :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

her araç için vardır abi.ama bekle kadir abinin araç şuan kobay olarak görünüyo.eğer işe yararsa sende davranırsın yok yaramazsa orjinale devam :D

Bu haliyle bile insanları şaşırtıyor. Eğer çiplenirse ne olur bilemem.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...