Jump to content

Mazda3'e yeni renk: AUTUMN BRONZE MICA, Sizce nasıl?

okkko
 Paylaş

Renk sizce nasıl?... Bu renk araç alır mıydınız?  

77 oy

1. 1. Renk sizce nasıl?... Bu renk araç alır mıydınız?

• çok iyi-kesinlikle alırdım
      16
    • iyi-ciddi bir alternatif olurdu
      26
    • fena değil-bir bu renk kaldıysa alırım
      17
    • kötü-bu renk son tercihim olur
      21
    • çok kötü-kesinlikle almam
      6

Tavsiye Edilen Mesajlar

zaten yukarıda belirttim almanyadaki araçlar kuzenimin gidip gördüğü diye dikkatinizi çektiyse..ben rengi açısından paylaşmıştım.

hb deki jantlar 17 inch katalogdanda dikkatli bakın farkediceksiniz.5 numaralı jant resimdekiler.siz 3 numaralı jant ile karıştırıyorsunuz.katalogdan kontrol edebilirsiniz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 65
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• okkko

11

• esesmaniac

9

• emregc

6

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

zaten yukarıda belirttim almanyadaki araçlar kuzenimin gidip gördüğü diye dikkatinizi çektiyse..ben rengi açısından paylaşmıştım.

hb deki jantlar 17 inch katalogdanda dikkatli bakın farkediceksiniz.5 numaralı jant resimdekiler.siz 3 numaralı jant ile karıştırıyorsunuz.katalogdan kontrol edebilirsiniz

resimleri görünce yazıları pas geçmişiz...

zaten farkettim yeşil mx5 var.

17 jant Türkiye ye geliyor (SDN benzinli mirai) ancak HB araçlarla birlikte verilmiyor. sonradan alabiliyorsunuz. benim araçta da aynı 17janttan var, sonradan eklettim...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

resimleri görünce yazıları pas geçmişiz...

zaten farkettim yeşil mx5 var.

17 jant Türkiye ye geliyor (SDN benzinli mirai) ancak HB araçlarla birlikte verilmiyor. sonradan alabiliyorsunuz. benim araçta da aynı 17janttan var, sonradan eklettim...

Abi zaten ben kuzene sordurdum o bana link verdi ordan kopyaladım Almanya'dan yani .mx5 mükemmel duruyor  :) aliminyum gri olan 1.6 dizel impressive donanımına ek afs far ve navigation varmış tomtom yazılımlı

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 10 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...

Bizde aynı renk sedanı var gece çok hoş durmasada güneşte çok güzel duruyor. Çoğu kişi kahverengini beğenmese bile güneş altında arabayı görünce bayaa beğeniyorlar :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...