Jump to content

Mazda3 İçin Plakalık

Serdar Elvan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bunu benim sürekli gittiğim aksesuarcım kendi aracına yaptırmıştı.

bende ondan esinlenerek istedim kendisinden.

İnternet üzerinden gelmedi yani.

Öz be öz Şaşmaz sanayisi ürünü :)

şuan yaptırmak gibi bir niyetim olmasa da Şaşmaz da kime yaptırdığınızı söylemeniz mümkün mü? aklımda olsun lazım olabilir günün birinde

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

Kocaelideki arkadaşlardan yardım çağrım var..Yeni mazda 3'ü Elazığ bayisinden aldığım için ve araç şirket üstüne alınacağı için plakasının 41 olması gerekiyor. Bayi bize sistemde ne plaka gelirse yani sırada hangi plaka varsa onu veririz dedi. Eğer istediğiniz plakayı almak istiyorsanız size şase ve motor numarasını veririz plak işleminden önce siz tanıdık bulursunuz emniyette istedğiniz plakaya bu şase ve motor numarasını işletirsiniz bizde sistemde onu görürüz dediler. Şimdi sorum bu konuda Kocaelide oturan arkadaşlardan emniyette arkadaşı olan var mı Gölcük emniyet için yada izmitte olur belki Gölcük içinde yardımcı olur..Şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kocaelideki arkadaşlardan yardım çağrım var..Yeni mazda 3'ü Elazığ bayisinden aldığım için ve araç şirket üstüne alınacağı için plakasının 41 olması gerekiyor. Bayi bize sistemde ne plaka gelirse yani sırada hangi plaka varsa onu veririz dedi. Eğer istediğiniz plakayı almak istiyorsanız size şase ve motor numarasını veririz plak işleminden önce siz tanıdık bulursunuz emniyette istedğiniz plakaya bu şase ve motor numarasını işletirsiniz bizde sistemde onu görürüz dediler. Şimdi sorum bu konuda Kocaelide oturan arkadaşlardan emniyette arkadaşı olan var mı Gölcük emniyet için yada izmitte olur belki Gölcük içinde yardımcı olur..Şimdiden teşekkürler

Şirketin Genel Merkezi Kocaeli mi? Değilse şubesi var mı? Bu da yoksa Kocaeli'den plaka almanız zor gibi...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şirketin Genel Merkezi Kocaeli mi? Değilse şubesi var mı? Bu da yoksa Kocaeli'den plaka almanız zor gibi...

Şirket kocaelinde..plaka 41 çıkmak zorunda zaten..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şirket kocaelinde..plaka 41 çıkmak zorunda zaten..

O zaman sorun yok... Elazığ'dan geçici plaka alınır ve Kocaeli'den 41 plaka yapılır... Şirket hangi ilçedeyse oradan plaka tescili yapılır... ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Nedenini bilmiyorum ama bayiler gecici plaka cikartmaya yanasmiyorlar..bir onceki arabadada aynisi oldu ford bayisi motor sase numarasini verelim siz emniyette istediğiniz plaka ile eslestirin..biz sistemden ondan sonra islem yapalim yoksa sistem bize sirada hangi plaka varsa onu verir demişlerdi..Elazığ mazdada ayni seyi söyledi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Nedenini bilmiyorum ama bayiler gecici plaka cikartmaya yanasmiyorlar..bir onceki arabadada aynisi oldu ford bayisi motor sase numarasini verelim siz emniyette istediğiniz plaka ile eslestirin..biz sistemden ondan sonra islem yapalim yoksa sistem bize sirada hangi plaka varsa onu verir demişlerdi..Elazığ mazdada ayni seyi söyledi

Bayilerin prosedürünü bilmiyorum, sizi yanıltmış olmayayım...

Bildiklerimi yazayım ben; onlar size yani Kocaeli'ne gerekli bilgileri verirler veya faturayı keserler, fatura üzerinden ve bir kaç evrak ile şirket gider plakayı çıkartır, guzuyu (guzu burada araba oluyo) :) Elazığ'dan getirecek arkidişe plaka verilir gider guzuya takar gelir, veya plakalar gakkoşlara kargolanır yine plakalar guzuya takılır mutlu mes'ut, kazasız belasız gelinir...

:D

Başka sorunuz varsa bildiğim çerçevede yanıtlarım...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...