Jump to content

Kar düşmesi sonucu tavanda göçük.

eren46
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar hepinize iyi forumlar.Aracıma dün park ettiğim evin çatısından yüklüce bi kar düştü.Tavanda çok fazla olmasa da arka tarafta göçükler meydana geldi.Tavan Döşemesini açıp elimle vurunca biyük 2 göçük düzeldi,ancak tavan bariyerlerinin yanı ve üstünde küçük dalgalanmalar kaldı.Bide 3 yerde boyada 2mm geçmeyen boya çatlağı meydana geldi.tavanı eski haline nasıl getirtebilirim.Ben Kahramanmaraş Göksun'da ikamet etmekteyim.K.Maraşta oto king ve oto zenith diye bi yer var.Sizce düzelir mi çok canımı sıktı bu iş.Kaskom da var. :'( :kafa:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

öncelikle çok geçmiş olsun , olan olmuş canınızı sıkmayın değişen hiç bir şey olmaz çünkü, bu saatten sonra yapılacak iş iyi bir usta bulmak vede tamir ettirmek kaskonuz varsa hemen işlmlere başlayın servis varsa size yakın oraya gidin yoksa araştırın iyi bir kaportacı bulun gösterin kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kaç cm çapında?

Kaskonuzun mini onarım özelliği var ise, kasko bozulmadan 4 defa 10cm çapındaki yerleri boyama yapabiliyosunuz.

Ayrıca 8 defa da göçük düzeltme gibi boyasız işlem hakkınız var.

Bundan önceki arabamı 3 senede neredeyse sıfır gibi yapmıştım bunlarla. Çoğu kasko sahibi bilmiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kaç cm çapında?

Kaskonuzun mini onarım özelliği var ise, kasko bozulmadan 4 defa 10cm çapındaki yerleri boyama yapabiliyosunuz.

Ayrıca 8 defa da göçük düzeltme gibi boyasız işlem hakkınız var.

Bundan önceki arabamı 3 senede neredeyse sıfır gibi yapmıştım bunlarla. Çoğu kasko sahibi bilmiyor.

Göçükler 3-4 cm geçmez ancak dediğim gibi bir kaçında boyada kılcal çatlaklar oluştu.Oto kinge daha önce bikaç yer yaptırmıştım ,kaskodan haberim var.Ancak küçükte (yama) olsa boyottırmak istemiyorum.Acaba düzelttirip tavana karbon kaplama mı yaptırsam....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet, kaskonuz Autoking ile anlaşmalıysa bir de onlara sorun..

kaskom gourupama kaskom oto king ile anlaşmalı
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...