Jump to content

Ucuza xenon

Guest uyumsuzelement
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest uyumsuzelement

arkadaşlar bildiginiz üzere bugun Biran abi ,Uygar ,Özhan ve ben modifiye fuarını gezdik fuar süresince gecerli olmak üzere 240 ytl ye 6000 lik xenon var aracında xenon olup sislere düşünenler için bence daha uygun h11 de varmış,fuar sonrası toplu alımlar için gelebiliriz falan dierek lafladık biraz ilgilenenlere duyurulur...

yanlış hatırlamıyorsam kipaş yerin adı adamın kartını aldım isteyen tek alabilir isteyen arkadaşlarla da toplu bi alım düşünülebilir... :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 84
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

12

• OveRMinD

16

• Selman

7

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Guest uyumsuzelement

Okan ve Volkan'da düşünürler bunu belki, uygun fiyat..... Beni sorarsan memnunum halimden... :)

bende memnunum Selman abi bi ara düşündüm(yaklaşık 2,5-3 milisaniye) sislere takarım die ama 6000 k benim 8000lerin yanında sırıtır :2funny:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Zaten İstanbul ve Marmara'da yaşayanlar için değiştirmemekte fayda var, sizin sisiniz meşhur... Biz ise hiç sis görmüyoruz şehirlerarası yapmadıkça..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

abi ellerinde sadece 6000k mı var, bulsunlar işte 8000ini bu fiyata_

üstelemedim valla 8000 diye fuar sonrası gelsek alırız en az 4-5 tane dedik aynı fiyata yaparsan ona bile yok lmaz falan dedi yaparsan toplu bi alım olur dedik kaldı öyle kart istedi yok kartımız site adına kart bastırmadık dedik :2funny: :2funny: adresi verdik gir üye ol ac bi baslık gereken yardımı yaparız dedik

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Bülent benim bildiğim 6000-8000 fiyatta farketmiyor, tercih meselesi, ama h7-h11 farkediyor olabilir belki...

evet abi fark yok normalde belki dediğin gibi h7 h11 farkı olur ama onunda devasa bi fark olacagını sanmıyorum
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Özhan Abi Çin'de de parayı basan kaliteli mal alabiliyo, bu Çin'in kalitesiz mallarından olmasın dedim, 240 YTL çok iyi fiyat çünkü...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...