Jump to content
okkko

Yeni Mazda5 1.6 MZ-CD Fiyatları Açıklandı...

Tavsiye Edilen Mesajlar

Fotifoti

katılamıyorum sana malesef !!!

bence ilk gunkunden daha cok zevk veriyor hergun yapabileceklerini bilmek cok buyuk keyif nazar degmesin masallah dilimizi ısıralım :)

şu anda yoldaki butun araçlarla(bmw,mercedes ve porsche gibilerini saymıyorum :) ) kapışabilecegini bilmek ve onların yavaşlamak zorunda kaldıgı virajlarda devam edecegini bilmek acıkcası eşimde ben de iyi ki bu araca daha buyuk bir motor koymadıkları icin sukrediyoruz :)

ben ilk günden çözmüştüm aracı :D "o nasıl viraj alma " diye hayretler içinde kalışımı da unutmam :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak
14.04.2012 at 11:30, as as :

Bu servis ve bakim politikasi ile hic birise yaramaz ben 2000km aracimi satiyorum

>:( >:(

Hayırlısı olsun, inşallah memnun kalacak birileri alır.

Alıntı

Araclar oldukca basarili mazda turkiyede calisma sifir pazarlama falan hakgetire insallah duzgun birileri bu markayi alir :(:o:(:(:(

Ayhan, kimse bazı problemler olduğunu inkar etmiyor ama yapıcı eleştiriler yerine böyle bilgiden eksik yorumlar yapıldığı zaman inandırıcılığı kalmıyor.

Yapıcı bir eleştiri örneği görmek istersen ;

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest Orbitus

Mazda 5'den nerelere gelmişşiniz... Haydi hayırlısı bakalım... Konularımızın bu tip iyi ve kötü, sen dedin ve ben dedim ile sonuçlanması istina olmaktan çıktı...

Bir araç satın almadan önce, servisi nasıl ? nerelerde ve kaç servisi var ? parçası kolay temin ediliyor mu ? yedek parça maliyetleri nedir ? müşteri memnuniyeti nasıldır ? 4 vites mi, yoksa 6 mı ? gibi basit onlarca soruyu alıcı kendi kedine sormalı ve araştırmalı... Bilinçli bir satın alma yapmadan, daha sonra burada yazılan keskin şikayetleri normal bulmuyorum... Araştırmalar neticesinde olumlu ve olumsuz yanları görmek ve işine geldiği miktarda sorunlarla aracı almak, mutlu olmaya çalışmak en iyisidir. Ankara'da 3 servis var, servis zaafiyetlerini bilerek Mazda'yı aldım... Mersin'de, yani memleketimde yaşasam Mazda'yı tercih etmezdim; çünkü servisi yok ve o bölgede araçtan anlayan usta ya bir ya iki.... Adana'ya gitmekte işime gelmezdi... Çok beğenmeme rağmen almazdım... Ama alsaydımda sonra burada feryat etme ve "en son sözü" söyleme hakkım olmazdı... Ancak yardım ihtiyacımı ifade edebilirdim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...