Jump to content

2.Nesil Mazda3 Kabin İçine Bagaj Açma Düğmesi Ekleme (Resimli Anlatım)

honuuu
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Patronlar karar versin ben ona göre el atarım olaya, yada bu mesajı düzenleyebilirim ??

Onur, seni bu mesajı düzenleyebilmen için geçici süreliğine mod yaptım. Ellerinden öper :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Duzenlemeye baslamistim ben zaten yariya kadar geldim, tamamlayip sana yollayacaktim :) simdi disardayim eve gidince hallederim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Honu ben izmire gelecem bak , olmuyor böyle :) çok güzel olmuş . Ayak aydınlatmasına da bayıldım.

Buyur gel abi, her türlü kurcalama, parçalama, modlama olayına varım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tek kötü yanı o zaten. ya Avm girişlerindeki görevlileri eğitmek lazım ya da bizim araçlara çözüm bulmak lazım

:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tek kötü yanı o zaten. ya Avm girişlerindeki görevlileri eğitmek lazım ya da bizim araçlara çözüm bulmak lazım

:D

Maltepede Carrefour'dakiler baya eğitimli :D Geçen gün durdurdular, ben de hem frene basıp hem de parka aldım ama açılmadı bagaj, çaresizlikle ne yapacağımı ararken arkadan bir ses geldi

"Abi kapılar kilitlidir, kapıları aç" :D

Çocuklardan sebep kilitlemişim ve unutmuşum :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

AVM lerde arama yapan arkadaşların durumuna çok üzülüyorum... Aynayla araçların altına bakıp ve sonra da bagaja baktıkları sahne tam bir trajedi ve komedi....  :D

Dostlar alışverişte görsün, biz de alışverişteyiz zaten..  :D

Burak, sarı kafalara hunili bir tip eklesen çok faydalı olacak...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Maltepede Carrefour'dakiler baya eğitimli :D Geçen gün durdurdular, ben de hem frene basıp hem de parka aldım ama açılmadı bagaj, çaresizlikle ne yapacağımı ararken arkadan bir ses geldi

"Abi kapılar kilitlidir, kapıları aç" :D

Çocuklardan sebep kilitlemişim ve unutmuşum :D

Ben montajı yaptıktan sonra basıyorum basıyorum açılmıyor, dedim zıçtık, kesin bi yerde kopukluk var, işin yoksa baştan çek tüm kabloyu...

Sonra baktım el freni aşağıda :D Böyle bir rahatlama, bir gevşeme... Eşeğini kaybettirip tekrar buldurmanın kahramanı olma :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 9 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...