Jump to content

8" Double din Custom Menü

stilock
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 45
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Fotifoti

4

• ECA19

7

• İlhan

5

• stilock

19

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

konu çok ilgimi çekti ve gerçekten yararlı bir paylaşım. Bende de necvox multimedya cihazı var. Kendi menüsü olsun, media player'ı olsun(shuffle bile yok..) o kadar kalitesiz ve saçma geliyor ki , değiştirebileceğimi şuan öğrendim ve çok mutlu oldum :)Fakat bu işi nasıl yapacağız bilemiyorum.. Adana çok uzak :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla hocam aldığım gün lanet gelsin dedim,şarkı değiştirene kadar akla karayı seçiyorum ya.Bigün şarkı listesinde aşağıya incem derken şaranpolden aşağıya incem allah korusun.Ne meziyetli bir menüdür o öyle ya.Nasıl yapacağımı bilsem girişcem direk affetmem hiç..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Valla hocam aldığım gün lanet gelsin dedim,şarkı değiştirene kadar akla karayı seçiyorum ya.Bigün şarkı listesinde aşağıya incem derken şaranpolden aşağıya incem allah korusun.Ne meziyetli bir menüdür o öyle ya.Nasıl yapacağımı bilsem girişcem direk affetmem hiç..

Aynı hisleri paylaşıyoruz :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
Burç Küçükaslan

stilock hocam photoshop çalışmalarıyla size destek olabilirim??? Bazı menülerde beyazlar çirkin durmus paint ile yapılmıs sanırım??? png dosyası olsaydi güzel olurdu bununla ilgili eger halen calismalariniz devam ediyorsa destek saglayabilirim... saygılar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...