Jump to content
stilock

8" Double din Custom Menü

Tavsiye Edilen Mesajlar

naziii

Hocam peki necvox marka cihazı android yapabilirmiyiz ? Yakınlarda olsan atlayıp gelcem fakat adana bi hayli uzak yahu :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
stilock

Android yapamazsiniz,custom menuyle iphone menu gibi olur.

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
metalshock

konu çok ilgimi çekti ve gerçekten yararlı bir paylaşım. Bende de necvox multimedya cihazı var. Kendi menüsü olsun, media player'ı olsun(shuffle bile yok..) o kadar kalitesiz ve saçma geliyor ki , değiştirebileceğimi şuan öğrendim ve çok mutlu oldum :)Fakat bu işi nasıl yapacağız bilemiyorum.. Adana çok uzak :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
naziii

Valla hocam aldığım gün lanet gelsin dedim,şarkı değiştirene kadar akla karayı seçiyorum ya.Bigün şarkı listesinde aşağıya incem derken şaranpolden aşağıya incem allah korusun.Ne meziyetli bir menüdür o öyle ya.Nasıl yapacağımı bilsem girişcem direk affetmem hiç..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
metalshock

Valla hocam aldığım gün lanet gelsin dedim,şarkı değiştirene kadar akla karayı seçiyorum ya.Bigün şarkı listesinde aşağıya incem derken şaranpolden aşağıya incem allah korusun.Ne meziyetli bir menüdür o öyle ya.Nasıl yapacağımı bilsem girişcem direk affetmem hiç..

Aynı hisleri paylaşıyoruz :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burç Küçükaslan

stilock hocam photoshop çalışmalarıyla size destek olabilirim??? Bazı menülerde beyazlar çirkin durmus paint ile yapılmıs sanırım??? png dosyası olsaydi güzel olurdu bununla ilgili eger halen calismalariniz devam ediyorsa destek saglayabilirim... saygılar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...