Jump to content

Mazda 3 Aranıyor...

kayipsehir_

Tavsiye Edilen Mesajlar

Valla arabanın normal resimleri de ulaştı elime :) Çiziklerden dolayı 4 parça da lokal boya yaptırmış, çizik resimlerinin orjinalini gönderdi. Ben olsam yaptırmazdım o çiziklere ama, eleman yaptırmış. Tabi alacak olursam arabayı servise götürecem..:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 60
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Valla arabanın normal resimleri de ulaştı elime :) Çiziklerden dolayı 4 parça da lokal boya yaptırmış, çizik resimlerinin orjinalini gönderdi. Ben olsam yaptırmazdım o çiziklere ama, eleman yaptırmış. Tabi alacak olursam arabayı servise götürecem..:)

Mutlaka servise götür, bir de; boyanan kısımlar ile orijinal kısımlarında boya farkı göze çarpıyor mu ona dikkat et...

Gri, füme, bej türü renklerde özellikle boya tutmaması sık yaşanıyor...

Hayırlısı...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Titanyum gri diye geçiyormuş sanırım rengi.. :)

O boya farkını anlayacak göz yoktur ben de ya. Zaten gözlük kullanıyorum  8) Ama dikkat edeyim ben yine de. Bir sorun çıkmazsa gidip bakacam...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Titanyum gri diye geçiyormuş sanırım rengi.. :)

O boya farkını anlayacak göz yoktur ben de ya. Zaten gözlük kullanıyorum  8) Ama dikkat edeyim ben yine de. Bir sorun çıkmazsa gidip bakacam...

Daha önceden internet veya araştırma ile üç dört tane servis belirleyin, araç sahibi size şurada yakın şu servis var dediğinde oraya değil de daha önceden belirlemiş olduğunuz başka bir servise götürün...

İlla olacak diye söylemiyorum ama;

Daha önceden bu konularda çok yalan beyan ile araç satışı ve haksız kazanç elde edenleri duydum, gördüm... Bunlar senin şevkini kırmasın ama dikkat edeceğin hususlara da eklersen iyi olur...

Bir kaç gün öncesinden servise giderek aracını tanıtıyor ve oradaki elemanlara bu araç buraya gelirse sağlam raporu verin diyerek üç beş kuruş sıkıştırıyor...

Sen de hiç bir şeyden habersiz servis onaylı, kazalı, boyalı, motoru bitmiş bir aracı alıyorsun...

:sopa:

Aman diyim, dikkat et... Kolay gelsin...

:nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

29.900  e 2005 almaktansa bu fiyatlara 2007 almak daha mantıklı . Hiç değilse ilk makyajı görmüş kasalardan ama hakikaten bir araç bu kadar mı kötü resimlenir :)

Şöyle bir göz attım bunu buldum.

Plakası açık, EVO bakımlı ( tanıdığımız servis, güvenilir ) bu kasadaki son makyajlı kasa ( jantlarından belli )

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-japon-harikasi-on-numara-araba-80459966/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

29.900  e 2005 almaktansa bu fiyatlara 2007 almak daha mantıklı . Hiç değilse ilk makyajı görmüş kasalardan ama hakikaten bir araç bu kadar mı kötü resimlenir :)

Şöyle bir göz attım bunu buldum.

Plakası açık, EVO bakımlı ( tanıdığımız servis, güvenilir ) bu kasadaki son makyajlı kasa ( jantlarından belli )

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-japon-harikasi-on-numara-araba-80459966/detay

27 bin tlye bu aracı alabilirseniz ballı börek olur... Bakımlı ve sahibinden, boyası önemli değil...

Çar çakalla uğraşmaktansa, tek ayak üstünde bin tane yalan dinlemektense bu tarz araçlara bakmanız uygun olur...

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sedanları da güzel bu araçların ama ben hb'lerini seviyorum. Daha güzel geliyor bana, ondan hb arıyorum hep :) O 2007 model olana bakmaya gideceğim önümüzdeki hafta :) Servise götürüp bir expertiz yaptırırım. Dediği gibi küçük boyalar dışında başka birşey çıkmazsa almayı düşünüyorum. Asker arkadaşımı da görmemiştim ne zamandır bahaneyle onu da görecem  :egy:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dönüşte bu taraftan geçte; çayım, çorbam, kahvem, yemeğim ve bilimum muhabbetim nasip olsun...

;D

Sedan ve HB meselesi ap ayrı bir konu bana göre... Mazda 323 ve Lantis haricinde; hiç bir zaman HB araca sıcak bakamadım ben... Nedenine gelince ben de bilmiyorum...

Bazıları da HB hastası...

Zevk mevk meselesi galiba, başka bi açıklaması da yok zaten, saygı duyulması gerekir...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dönüşte bu taraftan geçte; çayım, çorbam, kahvem, yemeğim ve bilimum muhabbetim nasip olsun...

;D

Sedan ve HB meselesi ap ayrı bir konu bana göre... Mazda 323 ve Lantis haricinde; hiç bir zaman HB araca sıcak bakamadım ben... Nedenine gelince ben de bilmiyorum...

Zevk mevk meselesi galiba, başka bi açıklaması da yok zaten, saygı duyulması gerekir...

Aynen zevk meselesi, bi de ihtiyaç meselesi tabi. Ben evli mutlu çocuklu olsam, kesinlikle sedan bakardım.

Kocaeli ters istikamette kalıyor ya, yol üstünde bir yer olsa gelirdim. Kocaeli - Gölcük te yaptım askerliğimi :) Güzel anıları vardır ben de : ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynen zevk meselesi, bi de ihtiyaç meselesi tabi. Ben evli mutlu çocuklu olsam, kesinlikle sedan bakardım.

Kocaeli ters istikamette kalıyor ya, yol üstünde bir yer olsa gelirdim. Kocaeli - Gölcük te yaptım askerliğimi :) Güzel anıları vardır ben de : ;D

:D

Teklif var ısrar yok, hayırlısı, nasip kısmet...

Ben bir ara stationwagon'lara takmıştım kafayı, param müsait olsaydı Fiat Stilo SW alacaktım... O fiyata mükemmel donanım sunuyor...

Neyse; geçmişe mazi diyorlar...

:2funny:

Hayırlı yolculuk, dikkat et diyeyim ben.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

;D

benim araba hb aynısı yan apartmanda sedanı var.yukarıdan bakıyorum yav bu sedan ne kadar güzelmiş diyorum ama aşağı inince nedense pek hoşuma gitmiyor.hatchback bence en yakışıklı hb araba piyasasındaki

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Zaten korkum da o arabasız kalcam bu gidişle..  :kafa:

Neden öyle dedim??

Aracı almadan daha bu araç satılır mı diye düşünenler, aracı almadan daha; şu arızayı yapar mı, bu arızayı yapar mı diye soranlar, aracı almadan daha parçası pahalı bulunur mu diye pimpiriklenenler araba sahibi olmakta zorlanıyorlar... Ya da; aldıkları araçta aklından geçirdikleri, sordukları her şey başına geliyor...

Tecrübeyle sabittir...

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...