Jump to content
mtutun

Mazda MX-5 Test ve Görüşler...

Tavsiye Edilen Mesajlar

gncklync

Ben genc ve bekarim, bana bi katkisi olmadi arabanin  :'( hatta bi kac zarari bile oldu.. bu araci nasil kullanacagimla ilgili kurs varsa bildiginiz gidip yazilayim, surus tekniginden bahsetmiyorum bu arada  ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
domestos

Ben genc ve bekarim, bana bi katkisi olmadi arabanin  :'( hatta bi kac zarari bile oldu.. bu araci nasil kullanacagimla ilgili kurs varsa bildiginiz gidip yazilayim, surus tekniginden bahsetmiyorum bu arada  ;D

Sen arabadan daha ilgi çekicisin anlaşılan... Arabanın kısmetini kapıyorsun bence...

:P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
engin67

''kucağınızda güzel mi güzel bir köpek yavrusu ile ineceksiniz'' diyor mustafa abi,demek ki ilk işin bi petshop a uğramak.Puzzle ın eksik parçasını tamamlaman gerekir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
serkanbyrk

Spaniel cocker ya da boodog cinsi bir köpek olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti

akita tek geçerim :) ama hepsi bana alerji yapıyor. duyduğuma göre evlilikte de bir süre sonra alerji başlıyormuş. antihistaminikler de işe yaramıyormuş. mx'den rx'e geçmeden rahat yokmuş :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mtutun

Oğlum, kucağında köpekle ineceksin dedim. Köpek seni ağzında taşıyacak demedim! Akita ha????

akita tek geçerim :) ama hepsi bana alerji yapıyor. duyduğuma göre evlilikte de bir süre sonra alerji başlıyormuş. antihistaminikler de işe yaramıyormuş. mx'den rx'e geçmeden rahat yokmuş :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
domestos

Oğlum, kucağında köpekle ineceksin dedim. Köpek seni ağzında taşıyacak demedim! Akita ha????

:2funny:

Abi yarıldım, işyerindekiler de bana bakıyo niye kahkaha atıyor diye...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mtutun

Hepsinden benim adıma özür dile lütfen. Gözlerinizden öpüyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. Gürültü ettik ise affola...

:2funny:

Abi yarıldım, işyerindekiler de bana bakıyo niye kahkaha atıyor diye...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
domestos

Hepsinden benim adıma özür dile lütfen. Gözlerinizden öpüyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. Gürültü ettik ise affola...

Aleyküm selam abi... Gürültü yapan fazlasıyla insan var, bu yüzden forum bana ninni gelir... İyi ki varsın forumda :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti

ahahah ya ben o kadar cücük değilim :)

Sent from my iPhone using canım Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mtutun

Ama ben soğanın cücüğünü ve yiğenlerimin de küçüğünü daha çok severim.

ahahah ya ben o kadar cücük değilim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti

[quo te author=mtutun link=topic=28624.msg1#msg1 date=1394110324]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mtutun

Tebrik ederim, çok güzel yazmışsın. Bakar bakmaz gördüm ne yazdığını...

[quo te author=mtutun link=topic=28624.msg1#msg1 date=1394110324]

küçüğüm ben küçücük nanocuk hatta :D ]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Fotifoti

Tüh yine benim yüzümden oldu!

canın sağ olsun dayı :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Servet

Dün İzmit haldız'da kullandım. Kullanmaz olaydım. Cx3'ü duvara toslayıp pert etmek geçti içimden

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...