Jump to content
Selman

Chery geliyor..

Tavsiye Edilen Mesajlar

ozanm3

hiç sanmam.

toyota, ford,hyundai, honda fabrikalarındaki çalışanların durumundan daha iyi şartlar sağlamazlar. oradaki çalışanlar da köle izaura'dan farksızlar :(

cok calısıyolar ama ıyıde para alıyolar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest mustafa_g

cok calısıyolar ama ıyıde para alıyolar

hangisi alıyor o iyi parayı?

yanlış biliyor olabilir misin?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gökhan

hiç sanmam.

toyota, ford,hyundai, honda fabrikalarındaki çalışanların durumundan daha iyi şartlar sağlamazlar. oradaki çalışanlar da köle izaura'dan farksızlar :(

Toyotanın osakadaki, fordun mişigandaki hyundainin seuldeki fabrikalarında kesin alıyorlarıdr da burada zor alırlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest mustafa_g

ford çalışanlarından (işçileri zaten hiç söylemeye gerek yok) arkadaşım makina bakım şefi ve süre olarak hemen hemen aynı kıdemdeyiz benden az maaşı var.

onların avantajları ise sosyal haklarının fazla olması, özel sigortaları v.s olması. ama iş maaşa geldiğinde otomotiv sektörü fazla para vermez. kaldı ki krizlerden ilk ve en fazla etkilenen sektör olduğu için adam çıkartma, ücretsiz izin v.s. durumlarının çok sık yaşandığı bir sektördür. satışların iyi olduğu dönemlerde de gözünün yaşına bile bakmadan günlerce fabrikadan dışarı çıkmamacasına çalıştırırlar adamı.

kısacası çok nankör bir sektördür otomotiv sektörü ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Selman

Ülke ekonomisini ayakta tutan sektör oldu son yıllarda ihracatıyla...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ozanm3

hangisi alıyor o iyi parayı?

yanlış biliyor olabilir misin?

valla abı benım tanıdıgım bı abı var kaporta bolumnde calısıyo honda da 2.500 ytl yı koyuyo cebıne asagı yukarı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=97486&cat=130&dt=2008/09/14

Bu kadar ilgiyi Mazda ya gösterseler zamanında şimdi marka çok daha iyi yerlerdeydi.

Aşağıdaki paragraf ilginç.

Sattıkları otomobillere satış garantili LPG geri dönüşüm imkanı verdiklerini de ifade eden Mermer, müşterilerin yüzde 50'sinin bu dönüşümü yaptırdığını kaydetti.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Selman

Cümlenin kimyası bozuk...:D Garantiyi bozmadan isteyene lpg li veriyoruz demiş, biliyoruz zaten bizim hilti yapıyor o işi....:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mustafa06

bizim sokakta jipini gördüm, rav4 sandım , görüntü fena değildi, içerik nasıl acaba  ???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

İçleri çok kötü plastik kokuyor. Yeni araba kokusundan eser yok gibiydi ben birine bindiğimde.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest helin

şu fabrika haberi kesin balondur :) yapsalardı mazdaya yaparlardı..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
halil_i

hiç sanmam.

abi ben gördüm adamlar zaman kaybı olmasın diye yemeğe bile koşarak gidiyorlardı İzmitte ;D:D ve en uzak gebzede oturma şartı var üretim sık olduğunda ne tatil var nede ev yüzü görme. iki arkadaşım hyundai fabrikasında çalışıyor onların demesi bu sözler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

3000 km de , 16.000 YTL lik hasar. Valla öyle çokda girmemiş önden ama sağ arkaya kadar kaporta eğilmiş..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest helin

haklısın Burak abi.. önden hasar almasına rağmen, arkaya kadar eğilme olmuş kaportada..

asıl o sitede bir de 2004 model bmw var.. asıl ona içim acıdı çok fena.. muhtemelen takla falan atmış..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement

60 yıllık mermertaşlar garantisiyleee..... :D :D

nedense Mazda da o garanti pek iş görmemişti

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

60 yıllık mermertaşlar garantisiyleee..... :D :D

nedense Mazda da o garanti pek iş görmemişti

Sen de Kanal24 ü çok seyrediyorsun herhalde :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...