Jump to content

Ford Mondeo

MuRDoC_111
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

15 saat önce, serkan306 :

Şahsen 2.2 dizel SKYACTIV motorun sesine hayran oldum. Akustiğe özel olarak çalışmışlar, çevirdiği devir ve sesi benzinlileri aratmıyor. Sizin kıyasınız da aynı devirlerde benzinli SKYACTIV ler için değil sanırım

benzinli için diyorum. bana içeride bayagı dizel kullaniyormuşum hissi veriyor iceri aldığı sesle. biraz da yokuş çıkıyorsanız düşük viteste motor kucağınızda gidiyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, Katil Balina :

benzinli için diyorum. bana içeride bayagı dizel kullaniyormuşum hissi veriyor iceri aldığı sesle. biraz da yokuş çıkıyorsanız düşük viteste motor kucağınızda gidiyorsunuz.

AMG-E63S al bi tane :) Yokuş yukarı pedalın ucuna dokunsan sessizce cıkıyor. Sehir içinde silindir sayısını yarıya indirip tasarruflu hem de :)

hvxm68.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

8 dakika önce, Revivo73 :

AMG-E63S al bi tane :) Yokuş yukarı pedalın ucuna dokunsan sessizce cıkıyor. Sehir içinde silindir sayısını yarıya indirip tasarruflu hem de :)

hvxm68.jpg

steyşın sevmiyorum hocam:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

19 dakika önce, tansu87 :

Güzel bu ama :)

B791B2A8-9141-4496-AFE8-12DFFFBA8CA5.jpeg

henüz güzel bir steyşın araba görmedim. yapısı itibariyle yapamazlar da zaten. ama yurt dışında misal almanya'da oldukça yaygın, tabi adamlar daha çok işlevselligine baktıkları için..

bu arada mazda 3'lerin neden steyşın olanı yok? alacağımdan değil merakımdan soruyorum, avrupa pazarı için büyük kayıp.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Katil Balina :

steyşın sevmiyorum hocam:)

station ben de sevmem fakat AMG olunca durum değişiyor. hatchback de sevmem ama Ferrari hb yapınca durum yine değişiyor.6rmrtz.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

7 dakika önce, Revivo73 :

station ben de sevmem fakat AMG olunca durum değişiyor. hatchback de sevmem ama Ferrari hb yapınca durum yine değişiyor.6rmrtz.jpg

ff değil mi bu? hastasıyık

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 saat önce, tansu87 :

Güzel bu ama :)

B791B2A8-9141-4496-AFE8-12DFFFBA8CA5.jpeg

Bana orantısız geldi. 

2 saat önce, Katil Balina :

henüz güzel bir steyşın araba görmedim. yapısı itibariyle yapamazlar da zaten. ama yurt dışında misal almanya'da oldukça yaygın, tabi adamlar daha çok işlevselligine baktıkları için..

bu arada mazda 3'lerin neden steyşın olanı yok? alacağımdan değil merakımdan soruyorum, avrupa pazarı için büyük kayıp.

En başta Mazda 6 geliyor aklıma. Sonra Insignia, sonra Audi'nin birçok variant modeli. Aslında yapanlar da var yani bence. Birçoğu da cenaze aracı gibi yapıyor, ona da itirazım yok 😅

images.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 dakika önce, serkan306 :

Bana orantısız geldi. 

En başta Mazda 6 geliyor aklıma. Sonra Insignia, sonra Audi'nin birçok variant modeli. Aslında yapanlar da var yani bence. Birçoğu da cenaze aracı gibi yapıyor, ona da itirazım yok 😅

images.jpeg

mondeo ultra çirkin, mazda 6 nispeten kabul edilebilir gibi ama yok, olmayınca olmuyor hocam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2 saat önce, Revivo73 :

Magnum tabanca gibi

• Haha 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...