Jump to content
MuRDoC_111

Ford Mondeo

Tavsiye Edilen Mesajlar

Katil Balina
15 saat önce, serkan306 :

Şahsen 2.2 dizel SKYACTIV motorun sesine hayran oldum. Akustiğe özel olarak çalışmışlar, çevirdiği devir ve sesi benzinlileri aratmıyor. Sizin kıyasınız da aynı devirlerde benzinli SKYACTIV ler için değil sanırım

benzinli için diyorum. bana içeride bayagı dizel kullaniyormuşum hissi veriyor iceri aldığı sesle. biraz da yokuş çıkıyorsanız düşük viteste motor kucağınızda gidiyorsunuz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73
3 saat önce, Katil Balina :

benzinli için diyorum. bana içeride bayagı dizel kullaniyormuşum hissi veriyor iceri aldığı sesle. biraz da yokuş çıkıyorsanız düşük viteste motor kucağınızda gidiyorsunuz.

AMG-E63S al bi tane :) Yokuş yukarı pedalın ucuna dokunsan sessizce cıkıyor. Sehir içinde silindir sayısını yarıya indirip tasarruflu hem de :)

hvxm68.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina
8 dakika önce, Revivo73 :

AMG-E63S al bi tane :) Yokuş yukarı pedalın ucuna dokunsan sessizce cıkıyor. Sehir içinde silindir sayısını yarıya indirip tasarruflu hem de :)

hvxm68.jpg

steyşın sevmiyorum hocam:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
tansu87
31 dakika önce, Katil Balina :

Güzel bu ama :)

B791B2A8-9141-4496-AFE8-12DFFFBA8CA5.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina
19 dakika önce, tansu87 :

henüz güzel bir steyşın araba görmedim. yapısı itibariyle yapamazlar da zaten. ama yurt dışında misal almanya'da oldukça yaygın, tabi adamlar daha çok işlevselligine baktıkları için..

bu arada mazda 3'lerin neden steyşın olanı yok? alacağımdan değil merakımdan soruyorum, avrupa pazarı için büyük kayıp.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Revivo73
2 saat önce, Katil Balina :

station ben de sevmem fakat AMG olunca durum değişiyor. hatchback de sevmem ama Ferrari hb yapınca durum yine değişiyor.6rmrtz.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina
7 dakika önce, Revivo73 :

station ben de sevmem fakat AMG olunca durum değişiyor. hatchback de sevmem ama Ferrari hb yapınca durum yine değişiyor.6rmrtz.jpg

ff değil mi bu? hastasıyık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
serkan306
3 saat önce, tansu87 :

Bana orantısız geldi. 

2 saat önce, Katil Balina :

henüz güzel bir steyşın araba görmedim. yapısı itibariyle yapamazlar da zaten. ama yurt dışında misal almanya'da oldukça yaygın, tabi adamlar daha çok işlevselligine baktıkları için..

bu arada mazda 3'lerin neden steyşın olanı yok? alacağımdan değil merakımdan soruyorum, avrupa pazarı için büyük kayıp.

En başta Mazda 6 geliyor aklıma. Sonra Insignia, sonra Audi'nin birçok variant modeli. Aslında yapanlar da var yani bence. Birçoğu da cenaze aracı gibi yapıyor, ona da itirazım yok 😅

images.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Katil Balina
3 dakika önce, serkan306 :

Bana orantısız geldi. 

En başta Mazda 6 geliyor aklıma. Sonra Insignia, sonra Audi'nin birçok variant modeli. Aslında yapanlar da var yani bence. Birçoğu da cenaze aracı gibi yapıyor, ona da itirazım yok 😅

images.jpeg

mondeo ultra çirkin, mazda 6 nispeten kabul edilebilir gibi ama yok, olmayınca olmuyor hocam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
tansu87
2 saat önce, Revivo73 :

Magnum tabanca gibi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Holydao

Volvo V60 ve V90 da çok şık bence.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NeW3

IMG-20190106-WA0002.jpgYeni 508 de fena değil.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.