Jump to content

Park Sensörü uygulaması

zoomzoom61
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba,

Bende aracıma arka park sensörü taktırmak istiyorum.Bu işlemi araca mümkün olan en az hasarla uygulamak istiyorum. Bunun için tamponu delmeden uygulanabilecek manyetik park sensörleri buldum.Daha önce bu sensorlerden kullanan olduysa yorumlarını almak isterim.Ayrıca uygulama için tamponun sökülüp-takılması gerekecek, yerine oturmama, dişlerde kırılma gibi sorunlarla karşılaşmamak için İstanbul-Anadolu yakasında önerebileceğiniz usta varsa memnun olurum.

Örnek sensor;

http://www.aliexpress.com/item/Electromagnetic-Auto-Car-Parking-Sensor-Reversing-Reverse-Backup-Radar-Free-shipping-wholesale/1823696170.html

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Daha önce taktıran arkadaşlar ultrasonic olanları tercih etmişlerdi hep. Manyetik olanlar geniş açılarda çalışabiliyorlar mıymış?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Daha önce taktıran arkadaşlar ultrasonic olanları tercih etmişlerdi hep. Manyetik olanlar geniş açılarda çalışabiliyorlar mıymış?

Benim de hiç fikrim yok bu sensorlerle ilgili ama delme işlemi olmaması çok güzel.Başka bir konu altında kullanan arkadaşın yorumu aşağıdaki gibi.Başka kullanan varsa olumlu, olumsuz yönlerini öğrenmek isterim.

http://www.mazdaclubtr.com/topic/17623-rx-8-park-sensörü-takılması/?p=481307

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İkisi de bu işlerden anlayan üyelerimiz. Sıkıntıları olsaydı mutlaka belirtirlerdi. Sizin linkte gösterdiğiniz bu arkadaşların fiyatlarının yanında epeyce ucuz yalnız değil mi?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İkisi de bu işlerden anlayan üyelerimiz. Sıkıntıları olsaydı mutlaka belirtirlerdi. Sizin linkte gösterdiğiniz bu arkadaşların fiyatlarının yanında epeyce ucuz yalnız değil mi?

Manyetik için herhangibir fiyat belirtmişler mi göremedim.Fiyat fazla ucuz, o yüzden tedirgin oldum.

Montaj için usta tavsiyesi de alabilirim bu arada :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben daha önceki elantra aracimda kullanmıştım memnundum çok yağmurlu havalarda bazen sıkıntı çıkarabiliyor. Onun haricinde bi olumsuz yönünü görmedim şimdiki aracim içinde aldım evde duruyor henüz takmadım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben daha önceki elantra aracimda kullanmıştım memnundum çok yağmurlu havalarda bazen sıkıntı çıkarabiliyor. Onun haricinde bi olumsuz yönünü görmedim şimdiki aracim içinde aldım evde duruyor henüz takmadım.

Teşekkürler, taktırmak için içime sinen bir yer bulabilirsem ben de alacağım :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...