Jump to content

Fren Disk ve Balataları

kursadnart
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhaba arkadaşlar,

110.000 deki aracımın fren disk ve balata değişimleri geldi, Allah daha nice km ler nasip etsin inşallah. 4 disk ve 4 balata için ve tabi hidrolik yağı değişimine giriceğim. Ön disklerim 75.000 km de taşlanmıştı HERTER de. TRW ve BREMBO disk ve balatalar üzerinde duruyorum, ancak Brembo bizim aracımız için kolay bulunmuyor maalesef, keza Bosch da öyle. Bu sebeple TRW ye yönelmek zorunda kaldım. Disk ve balatarında TRW kullanan arkadaşların tecrübelerini paylaşmalarını rica ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

trw fordun markası fiyat olarak bizim disk ve balatalara göre yarı yarı nerdise fiyat acısından cok makul

ayrıca ben kullanıyorum ve yaklasık bi 40.000 km oldu allaha sükür ne ses nede baska bi problem yasamadım tavsiye edebilirim 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

trw fordun markası fiyat olarak bizim disk ve balatalara göre yarı yarı nerdise fiyat acısından cok makul

ayrıca ben kullanıyorum ve yaklasık bi 40.000 km oldu allaha sükür ne ses nede baska bi problem yasamadım tavsiye edebilirim 

çok güzel, teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim merak ettiğim şu taşlama işlemini servisler de yapıyor mu? yoksa dışarda mı yaptırmak gerekiyor?

benim taşlama işini yapan zaten yetkili servis , istanbul yolu üzerinde (macunköy) HERTER

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

İlk konu hortlatmam hayırlı uğurlu olsun :egy:

Malum yaz geldi haliyle tatil memleket bizim dana bi hayli yol yapacak... Bide 85.000 de

Evo mazda dan alınan parça fiyatları;

Takım Ön disk: 328,00

Takım Ön balata: 145,00

Takım arka disk: 284,00

tabiki ne marka bilemiyorum. Konuyu açan arkadaş Brembo demiş sitenin birinde mevcut ancak bu marka üst düzey performanslı araçlar için üretim yapması hasabiyle diğer forumlarda ses sıkıntısı yaratacağının yanı sıra taklit olasılığıda mevcut demişler. TRW üzerinde durmaktayım...

Samsunda TRW tedarikçi fiyatı;

Ön disk takım: 180,00

Ön Balata Takım: 90,00

Arka disk Takım: 140,00

Ön Balata Takım: 75,00 tabi sitelerde daha uygun fiyatını bulmak mümkün.(Güvenilir site önerisi olan paylaşşın lütfen :egy:)

Aslında değiştirmişken şu delikli diskler varyaaa >:D Bizim danalara ne giderrrrr :boks:

Var mı bu konada bilgisi olan?

Bizim disk ebatları felan?

post-0-141695298733_thumb.png

post-0-141695298736_thumb.png

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mayıs ayında servis kampanyası başlar yine. Ben kampanyadan ön fren balatalarını 95 Lira + Kdv şeklinde almıştım. Eğer çok acil değil ise, kampanyayı bekleyebilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mayıs ayında servis kampanyası başlar yine. Ben kampanyadan ön fren balatalarını 95 Lira + Kdv şeklinde almıştım. Eğer çok acil değil ise, kampanyayı bekleyebilirsin.

Evet abi doğru söylüyorsun sordum başlayacak dediler ama yedek parça temininde yapmıyoruz gelip serviste değiştirmeniz gerekiyor dediler. Samsunda da servis yok mallesef.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet ya nedense Samsun'da servis ve bayi dayanamıyor. Satamıyorlar mı, yoksa beklentileri mi yüksek bilmiyorum, sonuncusu da 2012 de bmw'ye döndü. Aldığım bir habere göre kosiflere yakın bir yerde yeni bayi açılacakmış. Umarım doğrudur. Biz de hayati parçalarda uğrarız. Bizim de bir servisimiz olur.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet ya nedense Samsun'da servis ve bayi dayanamıyor. Satamıyorlar mı, yoksa beklentileri mi yüksek bilmiyorum, sonuncusu da 2012 de bmw'ye döndü. Aldığım bir habere göre kosiflere yakın bir yerde yeni bayi açılacakmış. Umarım doğrudur. Biz de hayati parçalarda uğrarız. Bizim de bir servisimiz olur.

Evet abi kosifler di.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...