Jump to content
Burak

Mazda6 Dış Modifiye

Tavsiye Edilen Mesajlar

Burak

Arkadaşlar ben bu saatten sonra o binmesin bu binmesin diyemem :) Aile arabası diye aldık arabayı :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mücahit

Yok seninki aile arabası sınıfına girmez daha büyük birşeyler alman lazım  :geyik:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
OveRMinD

Aras ben problem yaşamıyorum çünkü altını vurduğumda dert etmiyorum. Yani adamına göre değişir problem yaşayıp yaşamama olayı. Mutlaka sürtüyosun veya fark edemediğin çukur/tümsekler oluyo zira. Normalde hafif bi sarsıntıyla geçeceğin çukurda baya bi için gidiyo, özellikle de yağmurlu havalarda, çünkü fark edemiyosun çukurları.

Ama şöyle bişey söyliim, altını sürtmekten dolayı hiçbi problem, arıza, vs. yaşamadım ben. Bir tek işte geçtiğimiz hafta otobüs sıkıştırması nedeniyle oldukça derin bi çukura girip lastiği yardım, orda da yapabileceğim pek bişey yoktu...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mazdamx-5

Aras ben problem yaşamıyorum çünkü altını vurduğumda dert etmiyorum. Yani adamına göre değişir problem yaşayıp yaşamama olayı. Mutlaka sürtüyosun veya fark edemediğin çukur/tümsekler oluyo zira. Normalde hafif bi sarsıntıyla geçeceğin çukurda baya bi için gidiyo, özellikle de yağmurlu havalarda, çünkü fark edemiyosun çukurları.

Ama şöyle bişey söyliim, altını sürtmekten dolayı hiçbi problem, arıza, vs. yaşamadım ben. Bir tek işte geçtiğimiz hafta otobüs sıkıştırması nedeniyle oldukça derin bi çukura girip lastiği yardım, orda da yapabileceğim pek bişey yoktu...

Anladım abi.Saol.Değiştirdin mi lastiği?? :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mazdamx-5

Hayır hala aynı lastik :D

Yamalı yani abi tehlike yaratmasın???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
OveRMinD

Valla yavaş gidiyorum baya, fırsat bulduğum anda gidip değiştiricem...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mazdamx-5

Valla yavaş gidiyorum baya, fırsat bulduğum anda gidip değiştiricem...

Aman abi dikkat et gözünü seveyim :nazar:lastikçiden lastik fiyatı almamı ister misin??

Marka tipini söylersen sordurturum. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
OveRMinD

Gerek yok Arasçım sağol, Volkan'ın tanıdığı yerden almıştım, Kumho Ecsta KU18 diye bi lastik, tek değiştiririm yine ordan...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mazdamx-5

ok abicim sen daha ii bilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest maz14

Gerek yok Arasçım sağol, Volkan'ın tanıdığı yerden almıştım, Kumho Ecsta KU18 diye bi lastik, tek değiştiririm yine ordan...

arıyayım mı aslan parçası adamım geliyo ilgilenin diye  8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
OveRMinD

Yok yaw gerek yok, zaten görünce hatırlarlar heralde, yalnız şu bijon kilidi olayını halletmek lazım, umarım ellerinde farklı boyutta kilit adaptörü vardır, zira + şeklindeki bijon anahtarını nereye koyucam arabada...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest maz14

ya sen gideceğin günün bi öncesi akşamı söyle bana,ayarlatayım ben herşeyi  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
OveRMinD

Ne gerek var olm, altı üstü bi lastik değişecek işte, onun nesini ayarlatıcan, Ferrari pit ekibi mi gelicek mekana? :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
OveRMinD

Montezemolo mu, Jean Todt mu yoksa Schumacher mi? Ona göre karşılık vericem de... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest maz14

direk patronla temas halindeyim,Montezemolo  ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
OveRMinD

O zaman söyle de bi 599'la bi Enzo göndersin, 599 siyah, enzo kırmızı olsun. Pit ekibine de gerek yok, yarın benzin döküp yakıyorum arabayı lastiklerle beraber :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Okan bu aralar her konuyu 599 a bağlar oldun :) Açalım sana yanda komşu forum :) F599clubtr.com :D Çok kalabalık ta olmaz ama olsun :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mazdamx-5

Burak abicim senin konu bile karrıştı walla olmuo böle.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...