Jump to content

2009 Mazda6 ya Hangi LPG

bedeviyay
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Lpg ile ilgili son aylarda oldukça detaylı çalışmalar yapmak durumunda kaldım. edindiğim en iyi bilgiyi aktarayım size doğrudan. Lpg ile 100 bin km gidip de lpg den kaynaklı bir sorun yaşanmayan araç yok gibi. Özellikle enjeksiyonlu araçlarda.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracıma LPG 75.000 km de takılmış yani yaklaşık 40.000 km LPG ile yürümüş. Sorun LPG sistemimde ama tam olarak ne bilmiyorum. Landi Renzoya gittiğimde bişey yok diyolar. Ama yakıt sarfiyatı oldukça fazla

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim aracımda 2009 Mazda 6 . aracı aldığımda Landi Renzo marka kit var üstünde ama kendşm taktıracak olsam Prins taktırırım. Bu arada Prins taktıran  bedeviyay abi. Aracınızla şehir içi sakin kullanımda kaç km yol yapıyorsunuz. Yakıt tüketimlerinizi performansınız paylaşırmısınız. Kendi aracımda sanırım LPG ile ilgili bir sıkıntı var.

Adapazarı'nda Marmara Otogaz var mıydı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Var abi. Ama onların baktığı markalar arasında Landi Renzo yok

Bildiğim başka yer yok maalesef, sen kendilerine sordun mu peki? İşi bilen usta her türlü bağlantı kablosunu ve programını bulunduruyor... ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sakarya da 3-4 tane Landi Renzo bayisi var. İkisine gittim birinde filtre değişti ayarlara baktırdım normal dediler. Sonra bujiler değiştikten sonra başka bir servise gittim bilgisayara bağlandı ve ayarlar normal dediler. Bende anlamadım ayarları normal olan bir araba sakin kullanımda 35 LT yakıt alan tankla nasıl 250 km gidiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sakarya da 3-4 tane Landi Renzo bayisi var. İkisine gittim birinde filtre değişti ayarlara baktırdım normal dediler. Sonra bujiler değiştikten sonra başka bir servise gittim bilgisayara bağlandı ve ayarlar normal dediler. Bende anlamadım ayarları normal olan bir araba sakin kullanımda 35 LT yakıt alan tankla nasıl 250 km gidiyor.

Daha ne istiyorsun canım kardeşim?? Şehir içi gayet normal, otomatik ise hayli hayli normal... Kullandığın araç bilmem kaç motor (esasında biliyorum) ve bilmem kaç ton (onu da biliyorum) :P

İçin rahat olsun yakıt gayet normal...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Daha ne istiyorsun canım kardeşim?? Şehir içi gayet normal, otomatik ise hayli hayli normal... Kullandığın araç bilmem kaç motor (esasında biliyorum) ve bilmem kaç ton (onu da biliyorum) :P

İçin rahat olsun yakıt gayet normal...

2.0 Otomatik vites abi. Sanırım biz eşşekten inince ata bindik ama arpası da anca şekilde oluyo :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2.0 Otomatik vites abi. Sanırım biz eşşekten inince ata bindik ama arpası da anca şekilde oluyo :)

Kafan rahat, yolun açık, kayışların sağlam olsun... Direksiyon pompası sorununu çözdün mü?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kafan rahat, yolun açık, kayışların sağlam olsun... Direksiyon pompası sorununu çözdün mü?

Sağolasın abi. Direksiyon hala aynı aküden sonra biraz yumuşama var ama artık o kadar kendini belli eden bir sorun değil benim için.Arabadan keyif almaya bakıyorum :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

O araba şehir içi zaten öyle yakıyor dert etme ;) ben de eskiden birebir aynı araçtan kullanıyordum oradan biliyorum ;)

O zaman hiçbir sorun yok abi :) Tecrübeliyseniz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sağlam işçilik kaliteli montaj + Romano kit.

Özgür Kızılkaya

Bu dediklerinin hepsine sahiptim ama yine de problem yaşadım .. Özellikle Mazda3 ve Mazda6 da LPG ile problemsiz bir süreç çok hayal edemiyorum. Herşey problemsiz olsa sonunda bir de sübap problemi çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...