Jump to content

Rölanti Sorunu

aktash38
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• 5 ay sonra ...

rolanti sorunum çözüldü arkadaşlar.biyerde okumuştum ama nerde tam hatırlamıyorum.aracın kontagını açıyoruz ve marşa basar gibi yapıyoruz ama marşa basmıyoruz.kontagı çok dikkatli çeviriyoruz.marşa basar gibi yaparken aracın kalorifer bölümünden tık diye ses gelir ses gelince marşı bırakıyoruz.bunu 3 saniye arayla 10 kez tekrarlıyoruz.fakat dikkatli yapıyoruz hiç marş basmıyoruz.ben bunu yaptım rolanti sorunum düzeldi.bende çok şaşırdım.çok saçma bişey ama düzeldi sonuçta.neden nasıl niçin düzeldi bilmem.bu şekilde formatmı atıyor kendine yoksa.neyse deneyin bi bakın belki sizinkide düzelir.iyi günler iyi formlar.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Mitsubishi forumlarindada boyle şeylerle rölanti düzensizliğinin giderenlere rastlamistim demekki üreticiler boyle basit gizli ayrıntılar yapıyor ama kullanıcıya söylemiyor..hatta servislerin bile haberi yoktur böyle bir durumdan neyse öğrenecek cok şey var :) sorunun duzeldigine sevindim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla bende ilk okudugumda çok saçma gelmişti.hatta ne alaka olmaz falan dedi.gece okumuştum yazıyı sabah arabaya binince bi deneyeyim dedim ve denedim.rolanti sorunum düzelince dahada şaşırmıştım.çünkü tamamen mantıksız bi şey bence.sonuç odaklı oldugum içinde arabam düzelincede çokta kafama takmadım.elin japonu ne düşünmüş ne yapmış onunlamı ugraşayım yani.arabam düzeldimi düzeldi bak keyfine dedim.ama bu sorun yüzünden arabamı satmayı bile düşündüm.çünkü çok rahatsız ediyordu beni.umarım bu şekilde rolanti sorunu düzelen arkadaşlar olurda bende sıkıntılarını gidermekte bir yol gösterdigim için mutlu olurum.böyle bize mantıksız gelen bilgileri olan arkadaşlar bu bilgileri paylaşalım belki burdan bir kaç arkadaşın sıkıntısına çare oluruz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 yıl sonra ...

Arkadaşlar şu olayı basıl yaptıgımızı detaylı anlatabilecek varmı. Seyir halindeyken boşa alınca arabanın rölantisi sürekli oynuyor durunca rölantide sabitleniyor bu gaz kelebegini temizledikten sonra oldu ne yapabilirim buna benzer durumla karşılaşan oldu mu ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...