Jump to content
Guest furkan5298

Nano Charger (Vacuum Charger Systems)

Tavsiye Edilen Mesajlar

Guest mustafa_g

bi dakka şimdi agam bu sefer benim kafam karıştı. eğer yakıt yine aşağılarda kalırsa o vakit nanoş performansı arttırıyor ama yakıtı düşürmüyor mu diyeceğiz? yok eğer yakıt da yukarılara çıkarsa, nanoş hem performans veriyor hem de yakıt ekonomisi mi sağlıyor dememiz gerekiyor  ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gökhan

İnanır mısın benimde kafam karıştı. Yazını 3 kere okuduktan sonra ki cevabım :)

evet aynen öyle diyeceğim. Tabii kural değil benim hislerim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest mustafa_g

tamam arkadaş, o zaman denek olarak madem ki Gökhan'ın tombağı seçtik öyleyse ikinci aşamaya geçeriz. nanoşu geri takmadan önce krank filtresi takıp bir de o şekilde test etsin bakalım. o zaman sonuç ne olacak. eğer sonuç değişmezse, ben de gidip bir test yaptıracağım nanoş center'da :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gökhan

Bir denek olarak vücudumda değişiklikler gözlemlemeye başladım :D

Mutant mı oldum ne? >:D

Abilerim, bende merakla bekliyorum durumu ne olacak?

Ancak burada malum ha deyince Mazda uzmanı bulmak zor.Krank bilmem nesini takacak.

Sahi yav o neki? ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest mustafa_g

agam sen izmit'e gel ben sana burdan bir tane alıp hediye ederim :)

hatta filtreyi de beraber takarız. bak bu açık davettir, hazır hatun daha akşehirden de dönmemişken fırsat bu fırsat arada bi zımparalık da yaparız :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

krank filtresine örnek:

Mustafa orada Krom Filtresi diyor nedir işin aslı ? Krank denilen şey pek filtrelik birşey gibi gelmedi bana..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gökhan

Ben bilem takarım dediğine göre önemli değil dimek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest mustafa_g

Burak, sanırım sorunun cevabı şu cümlede: "Bu filtre eksantrik/krank içine giden havayı filtre eder.Performans artışı için açık yada kutu filtrelerin yanında mutlaka kullanılması tavsiye edilir."

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest mustafa_g

gorende senı zampara sanıcak abı yapma allah askına....

evet haklısın galiba biraz fazla attım  :fiuw:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Burak, sanırım sorunun cevabı şu cümlede: "Bu filtre eksantrik/krank içine giden havayı filtre eder.Performans artışı için açık yada kutu filtrelerin yanında mutlaka kullanılması tavsiye edilir."

Bilgilendirme için teşekkürler Mustafa .. Daha 40 fırın ekmek yemek lazım bu işte anlaşılan :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

Kızı milletin kafasında oyuncak kırıyorsa yengemizi düşünemiyorum :D Açıklığın sebebi bumudur acaba ? :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

doğru yaa unuttum CC idi :D Bak yaa benim öyle bir lakabım da vardı sen söyleyince hatırladım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest mustafa_g

bu konuyu unutmuşuz epeydir, garip kalmış bir köşede :D

kafadaki açıklığın sebebiyle kızların elbet alakası var. omzuma oturdukları vakit ilk yaptıkları şey 2 tutamdan ibaret olan saçlara yapışıp çekelemek oluyor. :)

nanoşla ilgili gökhan'ın son tespiti nedir bir soralım bakalım. var mı yakıtta artış :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest mustafa_g

nasıl yani?

yoksa...yoksa......

biyolojik amonyak ile mi çalışıyor onun Tombak?

8:):2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
X-Pace

yok abi yakıtı aynıymış fakat araba daha iyi yürüomuş :) Gökhan abi öle söyledi... Biran abi söylediyse vardır bi bildiği :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...