Jump to content

Mazda3 2015

EgeG
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 263
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Fotifoti

25

• emregc

21

• domestos

18

• EgeG

56

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

peşin peşin söyleyeyim. benden alcaksanız herşeyi anlatırım. yoksa birşey bilmiyom. :D ona göre...

Selman Abi'ye katılıyorum, hem mesafe yakınlığı hem gönül yakınlığı açısından senden başka ihtimal kalmıyor...

;)

İşin kötü tarafı benim bir şeyler alacak gücüm yok.

:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Senden başkasıyla işimiz olmaz.. :D Taş oluruz... :D

Okan şu CX-3 konusunda yeni bir haber var mı? Olursa yazarsın değil mi?

olursa bilgi veririm zaten...

Selman Abi'ye katılıyorum, hem mesafe yakınlığı hem gönül yakınlığı açısından senden başka ihtimal kalmıyor...

;)

İşin kötü tarafı benim bir şeyler alacak gücüm yok.

:D

senin gönlün zengin abicim... onunla herşeyi alabilirsin aslında. ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

olursa bilgi veririm zaten...

senin gönlün zengin abicim... onunla herşeyi alabilirsin aslında. ;)

abi ben pedere bağlıyım o ne derse :D pederin de damladaki hamdi beyle arası iyi :D tabi o da nasıl en karlı araba alırım diye düşünüyor :D. Abi sana söz versem ilk mazdamı senden alacağım diyee :fiuw:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

26 haziran'da tanıtımı var. katılıyorum oraya. dünyada aynı gün 5 farklı yerde. ben size haber veririm. foto çektirmezler tahminim, ama tarif ederim. :D

Okan abi özellikle motor ve şanzıman şeçeneklerini açıklarsan süper olur :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Okan abi özellikle motor ve şanzıman şeçeneklerini açıklarsan süper olur :)

aynen öyle özellikle benim kesinlikle inanmadığım 1.5 dizel otm olayı :D  abi teknik verileri falan da aktarırsan süper olur :D çok şey istedik ama  :D:hi:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhaba,

http://www.torontomazda3.ca sitesinde böyle bir görsel buldum. Render olup olmadığından emin değilim, casus fotoğraflarla örtüşüyor gibi... Kasa benim beklentilerimi karşılar nitelikte. Aracın kokpitindeki yol bilgisayarından çok hoşlanmadım.

post-8479-141695294578_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yaklaşık bunun gibi birşey :D okan abi daha iyi bilir o fotoğraflarını görmüş ve hatta 25inde kendisini de görecek sanırsam. :D 1.5 dizel otm. Ye hala inanmıyorum ben :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu arada başlık beni rahatsız ediyor. :) Aracın 2013 sonu yani 2014'te satışa sunulacağı söyleniyor. 2015'i beklemeye yüreğim dayanmaz. Bu arada Mazda5'ten hiç haber yok, bilgisi olan var mıdır?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

sonunda mazda 3 ile ilgili bir haber gördüm...link verebiliyormuyum bilmiyorum ama http://www.sabah.com.tr/Otomobil/2013/06/16/mazda-3-yola-cikiyor

bu haber bence haber sayfası içindeki bir karışıklıktan dolayı güncel gibi gözüküyor :D bu sanırsam ilk mazda3 ün çıkması zaamanlarından kalma bir haber
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...