Jump to content
EgeG

1.6 BMW 5 Serisi

Tavsiye Edilen Mesajlar

mtutun

Hislerine güven, ne de olsa Anakin'in Kin'i sayılırsın. İlla ki duyularının bir kısmı sana geçmiştir. Baktın olmuyor, gözünü kapa elini ileri uzat, konsantre ol ve vites kolu sana gelsin! ha ondan sonra çalışır mı? bilmem...

Haftaya arayacaklar beni . Yerini bulurum umarım :)

Sent from my iPhone using canım Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
domestos

Bunun 1300'ü yok mu? MTV'si en düşük 1300...

Fiat ile anlaşıp, 1300 multijet motor koyacaklarmış abi...

:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
NoooFearrrr

türkiye piyasası açısından  çok makul, vergi oranları araçların fiyatlarında belirleyici bir faktörken üreticilerin bu duruma ayak uydurması bence olması gereken bir durum zaten.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
yusuf Dinç

Yakında bu araçlar ikea'da karton kutular içinde satılacak. isteyen kapısını almayacak, isteyen arka koltuğu almayacak, donanım seçecek ve en önemlisi siz aracı evde toplayacaksınız  :tey:  .....

1 aydır  BMW 3 serisi ve Merso E serisini inceliyorum. Araçları oyuncağa çevirmişler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
EgeG

gelecekte bu araçlardan alacak param olursa inadına audi, mercedes veya bmw almayacağım  :D    jaguar,  infiniti eğer türkiye'ye gelirse lexus var bundan sonra benim için  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...