Jump to content

Mazda6 İç Kapı Kolları Boyanması

ReaL35
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Selamlar arkadaşlar.

3 ay önce kadar (2004 model Mazda 6 aldıydım. Pek boya istemese de kıllığım nedeniyle otoyu komple boyattım. Ufak tefek de değişiklikler yaptırdım. Daha tam bitmedi, bitince fotoğrafları paylaşırım. Beğenenler olabilir, beğenenler de küçük masraf ile yaptırabilirler.

Cam açma düğmelerinin bulunduğu yer ile kapı kolunun çevresi siyah mika idi. Onları konsul renginde metalik boya yaptırdım. Çok şık durdu. Diğer değişiklikleri de fotoğrafları ve maliyetleri ile ilgili fikir açısından yakın zamanda paylaşırım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ufak tefek çizikler vardı. Çareyi tümüyle boyatmakta buldum.. Boya konusunda titizim biraz. Çoğu insan aman arabada boya olmasın, satarken zorluk çıkar diye bir düşünceye sahip. Valla ben arabayı başkasına değil, kendime aldım. Başkasının da ne düşündüğü beni hiç ilgilendirmiyor. Zaten otoyu satan da yok..  8)

Araç 2004 model. Mazda otomobilleri pek bilmeyenler 2010 model üstü sanıyor..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ufak tefek çizikler vardı. Çareyi tümüyle boyatmakta buldum.. Boya konusunda titizim biraz. Çoğu insan aman arabada boya olmasın, satarken zorluk çıkar diye bir düşünceye sahip. Valla ben arabayı başkasına değil, kendime aldım. Başkasının da ne düşündüğü beni hiç ilgilendirmiyor. Zaten otoyu satan da yok..  8)

Araç 2004 model. Mazda otomobilleri pek bilmeyenler 2010 model üstü sanıyor..

Olay budur... Tebrikler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cam düğmelerinin bulunduğu zemin ile kapı kollarının çerçevesini sökmek çok kolay. Bir kat boya iki kat vernik cıvıl cıvıl yapıyor. Konsül renginde yaptırdım. Zaten konsulu tümüyle söktürüp, orayı da boyattıydım.

Bu işçilikleri yapan bile itiraf etti. "Bu kadar güzel olabileceğini tahmin etmiyordum"  ;)

Fotoğraflarını eklediğimde; bu tür araçları olanların yaptıracağından hiç şüphem yok.  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

arabanın döşemeler gri olduğu için çok güzel olmuş. benim arabanın döşemeler siyah. bu yüzden bende abes olur...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

arabanın döşemeler gri olduğu için çok güzel olmuş. benim arabanın döşemeler siyah. bu yüzden bende abes olur...

Metalik zaten.

Sende koyu füme yapabilirsin.. Mika çok kötü yahu..

Mazda nasıl bunu düşünememiş hayret..

* * *

Bardaklık da sert plastik. Sökülmesi kolay. Konsül rengi yaptırabilirsiniz..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Metalik zaten.

Sende koyu füme yapabilirsin.. Mika çok kötü yahu..

Mazda nasıl bunu düşünememiş hayret..

* * *

Bardaklık da sert plastik. Sökülmesi kolay. Konsül rengi yaptırabilirsiniz..

benim arabada sizin boyadığınız kısımların tamamı, orta konsol, bardaklık vs füme ve fırça izi efekti verilmiş şekilde zaten  ;D

sadece kapı açma kolunun kendi değil ama etrafındaki kasası siyah o kadar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

çok yenilikçi bir iş olmuş. ben aracın dışı kadar içininde güzel olmasını severim çünkü kullanırken millet dışına ben içine bakıyorum. Kazasız belasız inşallah.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...