Jump to content

Toyo J48 Yanağı Pütürleşti :(

Mazda3Barisss
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

bundan önceki aracım olan volvo s60'da toyo proxes c1s kullandım. mazda 6'da da toyo proxes t1r sport kullanıyorum şu an. iki lastikten de çok memnunum. hem yol tutuş, hem konfor hem de dayanıklılık olarak. Türkiye'de mazda gibi rağbet görüyo o kadar. bilen alıyo ve piyasaki volkswagen gibi rağbet gören michelin'dan kat kat sağlam, dayanıklı ve memnun edici...

fiyatları uygun olduğu için az satılıyo. michelin gibi saçma sapan bir lastiğe çok para isteseler kapış kapış satılır...

yine diyorum Türkiye'de öpen yaranır. millet kaliteden anlamıyor. biri bir şey dedi mi herkes onun peşinden gidiyor. kimse neden diye sormuyor. avrupada, uzak doğuda, amerikada michelin'in yüzüne bakmıyolar. toyo, bf goodrich, falken, semperit, kleber, fate vs vs kullanıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bundan önceki aracım olan volvo s60'da toyo proxes c1s kullandım. mazda 6'da da toyo proxes t1r sport kullanıyorum şu an. iki lastikten de çok memnunum. hem yol tutuş, hem konfor hem de dayanıklılık olarak. Türkiye'de mazda gibi rağbet görüyo o kadar. bilen alıyo ve piyasaki volkswagen gibi rağbet gören michelin'dan kat kat sağlam, dayanıklı ve memnun edici...

fiyatları uygun olduğu için az satılıyo. michelin gibi saçma sapan bir lastiğe çok para isteseler kapış kapış satılır...

yine diyorum Türkiye'de öpen yaranır. millet kaliteden anlamıyor. biri bir şey dedi mi herkes onun peşinden gidiyor. kimse neden diye sormuyor. avrupada, uzak doğuda, amerikada michelin'in yüzüne bakmıyolar. toyo, bf goodrich, falken, semperit, kleber, fate vs vs kullanıyor...

ben toyodan çok memnundum. J48 bulamadım Elazığ'da , conti sport 2 aldım . Yol tutuşta toyo çok daha iyi . Daha uzun süre dayanıyor. Toyo'nun tek eksiği sesti o da bana lazım değil :)

Nexen nasıl bilgin var mı ?

Sent from my iPhone using canım Tapatalk

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben toyodan çok memnundum. J48 bulamadım Elazığ'da , conti sport 2 aldım . Yol tutuşta toyo çok daha iyi . Daha uzun süre dayanıyor. Toyo'nun tek eksiği sesti o da bana lazım değil :)

Nexen nasıl bilgin var mı ?

bence hiç uzak doğu lastiklere bulaşma. uzak doğuluların en iyisi kumhodur. ilk başta çok tatminkardır ama 1 sene sonra performasını aşırı bir şekilde kaybeder.

lastikte ya japonlara bak yada arjantinlilere. arjantin lastiğin hammaddesi kauçuğun anavatanıdır ve bir numaralı markası "fate"dir ama kıymeti türkiye de fazla bilinmez. mükemel bir lastiktir. tepe tepe 3 sene kullandım. girmediğim çukur, çekmediğim patinaj kalmadı. bana mısın demedi...

benim tavsiyem sen yine git toyo al :):hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bence hiç uzak doğu lastiklere bulaşma. uzak doğuluların en iyisi kumhodur. ilk başta çok tatminkardır ama 1 sene sonra performasını aşırı bir şekilde kaybeder.

lastikte ya japonlara bak yada arjantinlilere. arjantin lastiğin hammaddesi kauçuğun anavatanıdır ve bir numaralı markası "fate"dir ama kıymeti türkiye de fazla bilinmez. mükemel bir lastiktir. tepe tepe 3 sene kullandım. girmediğim çukur, çekmediğim patinaj kalmadı. bana mısın demedi...

benim tavsiyem sen yine git toyo al :):hi:

fate hiç duymamıştım . Önümüzdeki bahar alacam lastiği . Hayırlısı bakalım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba Barış,

Tekinin üretim tarihi farklıdır diye düşündüm ama sanırım hepsi 0611?

Bu arada lastikler 2 yaşını doldurmuş. Kaç yıldı raf ömrü bunların 3 mü?

Bu arada fotoğraflar gözükmüyor bende, bakamadım :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

su yoruma sonuna kadar katiliyorum Michelin gercekten abartiliyor , arti Toyo da cok kalileti lastik ama bizim aracin ustunde gelen J48 ler Mazda icin ozel uretilmis sanirim onlardan bulamayiz benimde bir marka tavsiyem olacak Dunlop ta iyi lastiktir

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba Barış,

Tekinin üretim tarihi farklıdır diye düşündüm ama sanırım hepsi 0611?

Bu arada lastikler 2 yaşını doldurmuş. Kaç yıldı raf ömrü bunların 3 mü?

Bu arada fotoğraflar gözükmüyor bende, bakamadım :(

abi sağ ön sol ön ve sağ arka 3511 sol arka 3411 bunu lastikçiye sordum 34.hafta 2011 yılı ve 35.hafta 2011 yılı dedi raf ömürleri yaklaşık 5 yıl kadarmış . Haftasonu servise gidip birde orda göstereceğim şimdilik bir sıkıntı yok çok şükür sadece görünüş açısından dikkat edince pürüzler ilgi çekiyor :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...