Jump to content
Guest alimogullari

Chip tuning

Tavsiye Edilen Mesajlar

emredeler

missuyumsuz'un bu konuya girebileceği ihtimali olduğu sürece gerenk yok bu tür hareketlere :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement

missuyumsuz'un bu konuya girebileceği ihtimali olduğu sürece gerenk yok bu tür hareketlere :D

sen niye korkuyonki ben korkmazken :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
emredeler

Senin adına riskli bi durum o yüzden :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement

yavlum aynı yer deilki bende aynını diosun sandım senin verdiğin linkte mazda3 1.6  105 hp yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
MuRDoC_111

vala elimdeki arac performans aracı olsaydı, daha dogrusu ben onu öyle görseydim motor işine girerdim ama sonucta 1.6lt ve sahip oldugu 105 hp ile bile devirli kullanmak istediginde yeterince benzin içiyor,, o yüzden motoru bi tarafa bırakıp dıs görünümle ilgileniyorum.. sadece program olayına girebilirim belki onun dısında turboyu falan gectim hava filtreside bi tarafa kule gergisi hatta motor kapağı boyatmaya bile yanaşmıyorum :D daha öncede söylemistim kaputu arac periyodik bakıma girmedikce ve silecek suyu bitmedikce acmam, acmadım da zaten.. gecen gün panjuru degistirip kaşları takacaz diye bi actık o zaman baktım şöle bi motorun sagına soluna :D:geyik: performans isteniyorsa bence de en güzel cözüm mazda3 leri satıp 2.0 üstü motorlara sahip araclarla ilgilenmek gerek..

Bülent Abi nin sorusunu cevaplamak gerekirse evet deger ;D:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

yavlum aynı yer deilki bende aynını diosun sandım senin verdiğin linkte mazda3 1.6  105 hp yok

76 nolu mesajdaki linke bir bak istersen :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement

76 nolu mesajdaki linke bir bak istersen :)

linkleri düzgün ver o zaman :D :D :D

çamura yatan admin mode:on

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...