Jump to content
honuuu

Yeni jantlarım

Tavsiye Edilen Mesajlar

murat2580

olurda 2. el yay bulursan bende düşünüyorum banada haber verirmisin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
honuuu

Adamceğiz bu kadar masraf etmiş, artık forum olarak toplanıp yayı da biz hediye ediverelim...

:tey:

Bağışlar için İBAN numaramı paylaşıyorum TR... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
honuuu

olurda 2. el yay bulursan bende düşünüyorum banada haber verirmisin

Tabii ki :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Srkn

Kötü olmamış ama şahsi fikrim araba zaten siyah jantlarda siyah olunca göstermiyor.Ben yerinde olsam mps jantı alırdım onları çok ama çok hafif karartıp takardım.Ayrıca araba mps spoiler diye bas bas bağırıyor.Spoiler'siz marşpiel marşpiel'siz spoiler olmaz.

iead.jpg

Bunları hafif karartılmış düşün mesela...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
murat2580

Kötü olmamış ama şahsi fikrim araba zaten siyah jantlarda siyah olunca göstermiyor.Ben yerinde olsam mps jantı alırdım onları çok ama çok hafif karartıp takardım.Ayrıca araba mps spoiler diye bas bas bağırıyor.Spoiler'siz marşpiel olmaz marşpiel'siz spoiler olmaz.

iead.jpg

bence kardeşimizin aklını bulandırmayalım hayırlı olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
İlhan

Onur'cum hayırlı,uğurlu olsun. Kazasız belasız kullanman dileği ile. :nazar:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
honuuu

Kötü olmamış ama şahsi fikrim araba zaten siyah jantlarda siyah olunca göstermiyor.Ben yerinde olsam mps jantı alırdım onları çok ama çok hafif karartıp takardım.Ayrıca araba mps spoiler diye bas bas bağırıyor.Spoiler'siz marşpiel olmaz marşpiel'siz spoiler olmaz.

iead.jpg

Dedigin gibi güzel olabilirdi abi ama benim aklımda hep koyu renk jant vardı, yani aklımdaki görüntü buydu, bu arada düşünecek ne bütçe var ne de heves :D artık taktım bitti  jant macerası, belki hevesim geçince rengini değiştirebilirim...

Mps spoileri bi ara baya düşünüyordum ama eşim pek hoşlaşmadı vazgeçtim tabi ileride ne olur bilemiyecegim. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
domestos

Dedigin gibi güzel olabilirdi abi ama benim aklımda hep koyu renk jant vardı, yani aklımdaki görüntü buydu, bu arada düşünecek ne bütçe var ne de heves :D artık taktım bitti  jant macerası, belki hevesim geçince rengini değiştirebilirim...

Mps spoileri bi ara baya düşünüyordum ama eşim pek hoşlaşmadı vazgeçtim tabi ileride ne olur bilemiyecegim. :)

Peki hocam, bu jant lastik atraksiyonunun bütçeye bindirmiş olduğu yük hakkında yengenin haberi var mı?

:P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
honuuu

bence kardeşimizin aklını bulandırmayalım hayırlı olsun

Vallahi abi bu saatten sonra bulanacak pek bi yerim kalmadı, jant belli rengi belli nokta atışı istediğim modeli bulabilmek için aramadığım yer, düşünmediğim yöntem, yapmadığım hesap kalmadı sende biliosun. Sıfır aldığım jantı daha görmeden ekstradan 400 tl verip boyattım bi de :) buradan sonra geri dönüş yok :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
honuuu

Onur'cum hayırlı,uğurlu olsun. Kazasız belasız kullanman dileği ile. :nazar:

Teşekkürler saol abi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
honuuu

Abi hayırlı olsun on numara olmuş :)

Saol kardeşim daha güzelleri sende olsun inşallah ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
honuuu

Peki hocam, bu jant lastik atraksiyonunun bütçeye bindirmiş olduğu yük hakkında yengenin haberi var mı?

:P

Var var :D bu modifiyeyi lastikler değişecek arada jantlarıda değiştirelim diyerek beyanlı yaptık. Sıkıntı yok yani :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
domestos

Var var :D bu modifiyeyi lastikler değişecek arada jantlarıda değiştirelim diyerek beyanlı yaptık. Sıkıntı yok yani :D

Başka sorum yok, söz savunmanın hakim bey...

:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
honuuu

Başka sorum yok, söz savunmanın hakim bey...

:)

Daha öncede muhabbeti geçmişti bizim evde hukuk işlemiyor abi. direk orman kanunları, dişe diş kana kan, yakında intikamını alır eşim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
honuuu

hayırlı olsun abim güle güle kullan

Tesekkurler kardesim saolasin:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
domestos

Daha öncede muhabbeti geçmişti bizim evde hukuk işlemiyor abi. direk orman kanunları, dişe diş kana kan, yakında intikamını alır eşim :D

O zaman gerçek maliyeti kendine ve bizlere sakladın demektir...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
honuuu

O zaman gerçek maliyeti kendine ve bizlere sakladın demektir...

Maalesef bu sefer herşey şeffaf oldu :( örtülü ödenekten kullanamadım, intikam can yakacak yani :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Srkn

Ya okan senden bir ricam var arabayı yıkattığın zaman yıkattıktan hemen sonra yüksek çözünürlükle jantlar görünecek şekilde birkaç foto çekermisin benim yukarıda örneğini verdiğim mps duruşundanda çek ama..Mümkünse cep telefonu ile değil.Çok şeymi istedim ne :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
honuuu

Ya okan senden bir ricam var arabayı yıkattığın zaman yıkattıktan hemen sonra yüksek çözünürlükle jantlar görünecek şekilde birkaç foto çekermisin benim yukarıda örneğini verdiğim mps duruşundanda çek ama..Mümkünse cep telefonu ile değil.Çok şeymi istedim ne :)

Sıkıntı yok çekerim tabii ki :) ama hafta içi yoğunluğunda biraz geç gelir fotolar beklemen lazım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...