Jump to content
honuuu

Yeni jantlarım

Tavsiye Edilen Mesajlar

honuuu

Zaten sıfırıyla 2.eli arasında fark çok yok...Bazıları yayı nasıl olduysa başarıp eğebiliyorlar hatta kesebiliyorlar, sonrasında kaynaklatabiliyorlar vs vs...Sıfır alsan daha iyi

Eğer fark dediğin gibi azsa ikinci el işine hiç girmem, hele ki kesme eğme kaynak olayları falan varsa hiç yanaşmamak lazım. Teşekkür ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
EfeAksoy

Eğer fark dediğin gibi azsa ikinci el işine hiç girmem, hele ki kesme eğme kaynak olayları falan varsa hiç yanaşmamak lazım. Teşekkür ;)

Afiyet olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Superas

güle güle kullanın, çok yakışmış.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
nevzat
:nazar: hayırlı olsun güle güle kullan .çok güzel olmuş jantlar.benimkilerin başına bişey gelirse hacılanacak adres belli :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Sercan323

Jantlar güzel olmuş farklı bi mazda 3 yaratılmış oldu maşallah  :nazar::) Ancakkk Serkan ve Efe abiyle aynı fikirdeyim spoiler +1, yay +1 (30 veya 35).

Bu arada o arka tampon ve yanlardaki ek düz plastikler nedir? Tek beğenmeyen ben miyim  ???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
honuuu

güle güle kullanın, çok yakışmış.

Teşekkürler :hi:

:nazar: hayırlı olsun güle güle kullan .çok güzel olmuş jantlar.benimkilerin başına bişey gelirse hacılanacak adres belli :tey:

benimkiler boyalı olduğundan muhtemelen renk tutmaz  :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
honuuu

Jantlar güzel olmuş farklı bi mazda 3 yaratılmış oldu maşallah  :nazar::) Ancakkk Serkan ve Efe abiyle aynı fikirdeyim spoiler +1, yay +1 (30 veya 35).

Bu arada o arka tampon ve yanlardaki ek düz plastikler nedir? Tek beğenmeyen ben miyim  ???

Saol kardeşim, yay konusunda tamam ama spoiler işi biraz yaş :D

O ekleri beğenmeyenlere kız vermiyorlar bizim buralarda :D Şaka bir yana zevk tabii ki, ben yabancılarda gördüğümde içim gitmişti, ne zorluklarla getirttim ne zorluklarla monte ettim bilemezsin. Onçüüün; pek çıkma ihtimali yok o liplerin :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Sercan323

Bidaha bakıyım.. cıkk ı ıh olmamış  :nea: Tabi zevk meseleside şimdi demesemde içimde kalcak öndeki lip sırıtmamış olmuş ama yan ve arkalar battı bana :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
honuuu

Bidaha bakıyım.. cıkk ı ıh olmamış  :nea: Tabi zevk meseleside şimdi demesemde içimde kalcak öndeki lip sırıtmamış olmuş ama yan ve arkalar battı bana :D

Çok emek var onlarda  :sopa:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Sercan323

Lipler 10 numara olmuş  :egy:  :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
honuuu

Lipler 10 numara olmuş  :egy:  :tey:

Ayarlayalım kardeşim sana da  :tey:  8)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Sercan323

Yook benim araç mazda 3 değil olsa hemen ayarlardık  >:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
honuuu

323 içinde bişeyler vardır mutlaka ebay'de veya alibaba'da :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Sercan323

Ahh aklımda güzel şeyler varda ayrılık gözüktü bize bi süre artık başka bahara :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Son Irlandalı

Beklediğimden kat ve kat daha güzel durmuş :nazar: :nazar: Videoyu görünce suratımdaki ifade aynı bu şekildeydi ;D ;D Güle güle kullanın. Servisten alıcagınız yay işinizini görür bu arada

Tekrardan maşallah :hi: :hi:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
apojitsu

On numara kıvırdın :D

:2funny: :2funny: :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
honuuu

Beklediğimden kat ve kat daha güzel durmuş :nazar: :nazar: Videoyu görünce suratımdaki ifade aynı bu şekildeydi ;D ;D Güle güle kullanın. Servisten alıcagınız yay işinizini görür bu arada

Tekrardan maşallah :hi: :hi:

Teşekkurler Onur. Bu kadar tavsiyeden sonra yayı denemek farz oldu. Ama muhtemelen lipler yerde gezeceğim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Sercan323

Teşekkurler Onur. Bu kadar tavsiyeden sonra yayı denemek farz oldu. Ama muhtemelen lipler yerde gezeceğim :)

Lipler takılıp düşebilir çıkabilir belki  >:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
honuuu

Lipler takılıp düşebilir çıkabilir belki  >:D

Arabayı vitrine koyacagım zaten bu gidişle :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...