Jump to content

Mazda3 Vites Halatı ve Rotil Hakkında

alişemet
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhaba arkadaşlar aracım mazda 3 2008 model sedan düz vites aracın vites halatının değişmesi gerektiğini söylemişler babama(araç benim yanımda değil) ayrıca aracın sağ ön rotili değişecekmiş. bi kaç yere telefonda sordum ama bi de size sorayım dedim parça satan güvenilir bir yer var mı bildiğiniz tanıdığınız? şimdiden teşekkurler.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Baban kendisi değiştirecek yani !!

İnternette bir çok sanal mağaza var, şimdi tavsiye etmiş gibi olmayayım, çünki hiç alış veriş yapmadım...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok hocam kendisi değiştirmeyecek :)ben parçayı alıp göndercem usta değiştirecek:) vites halatı servisinde 750 lira bu da bana çok geldi daha ucuz hesaplı nerden alabiliriz acaba sitelerin çoğunda bu parçayı bulamadım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

forumdaki tecrübeli arkadaşlar yazacaktır bence az sabredin ben de bulursam paylaşırım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok hocam kendisi değiştirmeyecek :)ben parçayı alıp göndercem usta değiştirecek:) vites halatı servisinde 750 lira bu da bana çok geldi daha ucuz hesaplı nerden alabiliriz acaba sitelerin çoğunda bu parçayı bulamadım

Değiştirecek usta parçayı da temin eder herhalde... Bi zahmet... Hatırladığım kadarıyla Kocaeli'miydi ikamet... Öyle ise; daha önceki tavsiyemi yinelememe gerek yok herhalde...

??

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

veli abi geçen bi arkadaş bir link paylaşmıştı mazda parçaları ve birebir aynı olan parçalarla ilgili..ben hangi konu başlığı altında olduğunu unuttum..hatırlıyorsan belki arkadaşa yardımcı olabiliriz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok hocam izmir ödemiş de ailem parça bulmak zor oluyo biraz usta biz bulamayız falan demiş .

Hafızam beni yamultmuş o zaman... :D Özür...

Bir yerden kartı kaydetmiştim, tanımam etmem, alışverişim olmadı... Belki sorunun çözülür.

post-7301-141695298057_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra ...

Konu eski tarihli ancak aratan sıkıntı yaşayan arkadaşlara bilgi olsun diye mesajı atıyorum. Vites halatı problemi benim aracımda da oldu (2006 mazda 3 comfort sedan) , vites kolu çok sertleşmişti. Ancak vites halatı çok pahalı 800 tl civarında malzemesi sadece. Benim usta halatı tamir ettirdi 250 tl ye mal oldu ve vites kolu hiç olmadığı kadar yumuşak şu anda. Benim yaptırdığım usta Ankara Şaşmaz da ismi Kenan telefonu 0536 564 19 58. Ben çok memnun kaldım. İyi ve hızlı çalışan bir ustadır kendisi. Ben problem yaşamadım ama siz de bir problem çıkar mı onu da bilemem.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

teşekkürler hocam ben de sorunu hallettirdim bu yaz baya uğraştık hem araba hem tatil hem atama çok uğraştık .ustam sizin dediğiniz gibi halatı tamir etti vitesler falan yumuşadı baya 120 liraya hallettik biz de.değiştirmek baya pahalı dediğiniz gibi 765 lira falan galiba artık sorun çıkarmaz dedi ustam ben de yaptırdım gitti.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...