Jump to content

Modifiyeli mazda 323 Arıyorum.

byhalo

Tavsiye Edilen Mesajlar

Size bu konuda önerim sade, temiz ,onyaymamış vede orjinal bir araç almanızdır, zaten baştaki beyaz ile sondaki sarının dışındakiler pekte modifiye sayılmaz sadece ufaktan bantlamalar mevcut, kırmızılar güzel duruyor, ortadaki beyaz da bayağı orjinal lakin illa oto vites aramıyosan sana manuel öneriyorum, bakımsız bir oto vites sana sıkıntı olabilir.

Modifiyeyi kendi zevkine göre sonradan yaparsınız.

[smg id=8517]

Bu benim mazdam daha 107  Binde.

Youtubede bir mazda 323 hb inceleme var sanırım o araba bu araba. İncelemeyi izledikten sonra  mazda 323 hevesim biraz daha arttı. Fakat 8000TL'ye temiz 150000 altım 323 hb bulabilirmiyim?Otomatik vites yada düz vites benim için fark etmez otomatikler şehir dışında  manualden daha çok yakıyor yazılmış bir kaç yerde o yüzden pek otomatik vites istemiyorum. Gerçektende söylenildiği kadar farkmı ? :Manual şehir dışı 19-22 krş otomatik 25-27 krş. 90 km yakıtlarıymış.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 43
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Kardeşim boşver modifiyeliyi bak hem memleketinde hemde sıfır gibi 323  ;D ;D

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-mazdaci-ismail-den-turkiye-de-tek-1994-model-62-000-de-323-glx-157687251/detay

Kupon araç....

Benim meleket pahacı hocam :) 5 liralık arabaya 7 lira isterler. Kütahyanın pazarına çıkan varsa bilir. Zaten avuç içi kadar yer :) Bİrde fiyat yüksek maksimum bütcem 8000TL.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Farkkettim abi akadaş spor arıyo ama belki ilgisini çeker diye paylaştım

Nerde saklıyolar bu araçları anlamadım  :)

Araç haftada ortlama 65km yol yapmış, ben 2012 model bi araba gördüm 600.000 küsür km idi, bi hesap yaptım hiç kontak kapatmadan saatte 70 km yol yapmış  ;D ;D ;D ;D

Yaşlı araçların km göstergelerine inanmak istiyorum fakat inanamıyorum. Araçlara 110000 binde diyorlar. 1 sene önce motora 3500TL masraf ettim diyor. Bu nasıl mantık. 110000'de aracın motoruna 3500TL masraf edilirmi acaba :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Youtubede bir mazda 323 hb inceleme var sanırım o araba bu araba. İncelemeyi izledikten sonra  mazda 323 hevesim biraz daha arttı. Fakat 8000TL'ye temiz 150000 altım 323 hb bulabilirmiyim?Otomatik vites yada düz vites benim için fark etmez otomatikler şehir dışında  manualden daha çok yakıyor yazılmış bir kaç yerde o yüzden pek otomatik vites istemiyorum. Gerçektende söylenildiği kadar farkmı ? :Manual şehir dışı 19-22 krş otomatik 25-27 krş. 90 km yakıtlarıymış.

Yakıt durumu oto vitesle manuel şehir dışı aynıdır,  yani sabit 3000 devir gidersen aynı yakar ama oto vites 80 km ile manuel 100 km hız ile gidecektir, sebebi ise vites sayısıdır, oto vitesler 3 ileridir vede 3. vites oran olarak manuelin 4. vitesine denk gelir, anlayacağın gaza basarsan ödersin, şehir içine gelince oto vites manuelden 2-3 ltr fazla yakacaktır 100 km de, ama genede kullanıcı faktörü çok önemlidir, benim oto vites arabam şehir dışı 100 kmde 8-9 ltr lpg yakmaktadır, şehir içi bu değer şehire vede kullanıma göre 14-15 ltr ye çıkabilmektedir, tabii bu değer şehirden şehire değişir hiçbir şehir aynı değildir.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yaşlı araçların km göstergelerine inanmak istiyorum fakat inanamıyorum. Araçlara 110000 binde diyorlar. 1 sene önce motora 3500TL masraf ettim diyor. Bu nasıl mantık. 110000'de aracın motoruna 3500TL masraf edilirmi acaba :)

Haklısın kardeşim ama bi arabanın kilometresinin orjinal olduğu torpidodan, koltuklarından az çok belli oluyo, çok binlmemiş arabanın içinde deforme pek olmuyo

Ben ilandaki arabanın resimlerinden az çok onu anladım 0 araç gibi duruyo içi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Haklısın kardeşim ama bi arabanın kilometresinin orjinal olduğu torpidodan, koltuklarından az çok belli oluyo, çok binlmemiş arabanın içinde deforme pek olmuyo

Ben ilandaki arabanın resimlerinden az çok onu anladım 0 araç gibi duruyo içi

İlandaki araç olağan üstü temizlikte kütahya emekli çoktur. Şehir dışındada kimi kimsesi yoksa cumartesi pazar pikniğe gitmiştir okadar. Kmsi orjinal gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yakıt durumu oto vitesle manuel şehir dışı aynıdır,  yani sabit 3000 devir gidersen aynı yakar ama oto vites 80 km ile manuel 100 km hız ile gidecektir, sebebi ise vites sayısıdır, oto vitesler 3 ileridir vede 3. vites oran olarak manuelin 4. vitesine denk gelir, anlayacağın gaza basarsan ödersin, şehir içine gelince oto vites manuelden 2-3 ltr fazla yakacaktır 100 km de, ama genede kullanıcı faktörü çok önemlidir, benim oto vites arabam şehir dışı 100 kmde 8-9 ltr lpg yakmaktadır, şehir içi bu değer şehire vede kullanıma göre 14-15 ltr ye çıkabilmektedir, tabii bu değer şehirden şehire değişir hiçbir şehir aynı değildir.

Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Allah razı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aracın gayet güzel hocam allah kaza bela vermesin bahtını açık etsin :) . Fiyat benim için yüksek bütcemi 8000 den 7000'e düşürmek zorunda bile kalabilirm. Bu aralar biraz maddi sıkıntı içindeyim :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar. Şuan üzerinde durduğum araç bu. Resimleri ve satıcının yazdığı yorumlar çok iyi. Bu fiyata bundan daha iyi bir mazda 323 bulabilirmiyim ? http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-piyasadaki-en-temiz-ve-orjinal-mazda-157539850/detay

Cevaplarınızı bekliyorum. Benim için sizlerin yorumu çok önemli.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yazılanlar doğruysa (inşallah doğrudur) alınabilir nitelikte bir araç, ön konsol ve direksiyon temiz duruyor, bence o kadar yol gitmeye değer gibi...

Hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar. Şuan üzerinde durduğum araç bu. Resimleri ve satıcının yazdığı yorumlar çok iyi. Bu fiyata bundan daha iyi bir mazda 323 bulabilirmiyim ? http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-piyasadaki-en-temiz-ve-orjinal-mazda-157539850/detay

Cevaplarınızı bekliyorum. Benim için sizlerin yorumu çok önemli.

Çok güzel duruyor fiyatıda iyi

Talip olmazsanız burdan yazarmısınız teyzeoğluma tavsiye edeceğim 7-8 bin civarı oda böyle bi araç bakıyor

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yazılanlar doğruysa (inşallah doğrudur) alınabilir nitelikte bir araç, ön konsol ve direksiyon temiz duruyor, bence o kadar yol gitmeye değer gibi...

Hayırlı olsun.

Hayırlısı hocam inşallah. Yarın arabamın satışını yapıyorum. P.tesi günü giderim büyük ihtimal aracı göremeye. Sizin söylediğiniz gibi inşallah doğrudur. Birde bu tarz bir araca expertiz yaptırmalımıyım karar veremiyorum. Bu ilk araç alışım nerelerine bakmam gerekli yardımcı olurmusunuz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çok güzel duruyor fiyatıda iyi

Talip olmazsanız burdan yazarmısınız teyzeoğluma tavsiye edeceğim 7-8 bin civarı oda böyle bi araç bakıyor

P.tesi net belli olacak hocam inşallah. P.tesi günü buradan bildiririm.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlısı hocam inşallah. Yarın arabamın satışını yapıyorum. P.tesi günü giderim büyük ihtimal aracı göremeye. Sizin söylediğiniz gibi inşallah doğrudur. Birde bu tarz bir araca expertiz yaptırmalımıyım karar veremiyorum. Bu ilk araç alışım nerelerine bakmam gerekli yardımcı olurmusunuz?

Ekspertiz yaptıracak güvenilir yer bulabilirsen yaptırman iyi olur, ama aracı soğukken ilk çalıştırmayı yaparsan iyi olur... Herhangi bir düzensizlik olup olmadığı soğuk motorda daha net belli olur... Otomatik jikle devreye giriyor mu? Tekleme yapıyor mu? İlk çalıştırma rahat mı? bunlara bakabilirsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ekspertiz yaptıracak güvenilir yer bulabilirsen yaptırman iyi olur, ama aracı soğukken ilk çalıştırmayı yaparsan iyi olur... Herhangi bir düzensizlik olup olmadığı soğuk motorda daha net belli olur... Otomatik jikle devreye giriyor mu? Tekleme yapıyor mu? İlk çalıştırma rahat mı? bunlara bakabilirsin.

Otomatik jikleyi duyunca biraz daha heyecanlandım :) Maza 323'ü seçerek çok doğru bir karar verdiğime eminim :) . Bilgilendirme için teşkkürler. Samsun merkezde değil araç. Samsun merkezde olsa illa ekspertiz yaptıracak yer bulunurda bafrada biraz zor  bakalım otobüs durumuna göre satıcıyla konuşuruz olmadı satışı samsun merkeze alırım. Orada ekspertiz yaptırırım. Hayılısı olsun inşallah.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Otomatik jikleyi duyunca biraz daha heyecanlandım :) Maza 323'ü seçerek çok doğru bir karar verdiğime eminim :) . Bilgilendirme için teşkkürler. Samsun merkezde değil araç. Samsun merkezde olsa illa ekspertiz yaptıracak yer bulunurda bafrada biraz zor  bakalım otobüs durumuna göre satıcıyla konuşuruz olmadı satışı samsun merkeze alırım. Orada ekspertiz yaptırırım. Hayılısı olsun inşallah.

Sakin ol Şampiyon !!

:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun. bosch car servisler ekspertiz yapıyorlar. bafra'da vardır muhtemelen. yoksa bile sanayide en azından motora kaportaya bir baktırıp öyle alın. Hiç baktırmadan almaktan iyidir. ne çıkacağı belli olmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

• Yeni Oluştur...