Jump to content

2014 Yeni Mazda3 Donanım ve Fiyat Listesi

Fotifoti
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Ya bu arabada plaka yeri yok plakada takınca ön tarafın bütün güzelliği mahfolacak..

Evet, tek eleştiri getirilebilecek tarafı bu bencede... Gerisi mükemmel.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 921
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Fotifoti

91

• domestos

64

• Onur

77

• Bikes44

58

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Gönderilen Fotoğraflar

@rüzgar23 arkadaşım;

yanlız ben 65000tl yi power+ donanım için veririm  8:).aslında ben power+ donanım için çıkış fiyatı olarak 69900tl gibi bir rakam bekliyor :dua:,65000tl ye kapatırız diyordum ;) ki, maalesef benim için hüsran oldu gibi :kafa: .

hala umudum var ama :fiuw:

Abi keşke öyle olsa harika olur ama vermezler o fiyata

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi amblemin altına kare plakayı  takar geçeriz de. o kare plakalar yasal mı :D

Kare değilde dikdörtgen plaka daha uygun olur gibi duruyor... Trafikçe basımına izin verilen her ebat palaka yasaldır...

;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet, tek eleştiri getirilebilecek tarafı bu bencede... Gerisi mükemmel.

Plaka takılınca tip bu şekilde oluyor Bence o kadar da kötü değil ya  ;)

mazda3-2014-04.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya o arabayı sokakta görüp plakaya kafayı takacak insan evladı var mı acaba :) Kötü de durmuyor bence.

Plakayı bilmem ama araç tasarımı görmek istemeyeceğim kadar kötü..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Cumartesi ilk iş gidip konuşmak isim yazdırmak gerek bayiye :)

Motion + kırmızı renk+ otomatik istiyorum bakalım ne fiyat verecekler.  :fiuw:

smb ye mi gideceksin?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İyilik bize değil karşımızdaki hanzolara... Adama selektör yapmadan kısaya düşmez, sen kısa farlarla gitsen de; hala selektör yaparak uzun farla geldiğini düşünür, burnunun dibine gelmeden kısa farlara düşmez vs. vs.

:D

haklısın abi..ama her durumda biz de kolla uğraşmak zorunda kalmayız ne güzel işte..şu uzun sanıp selektör edenler varya ah ahh..uzunu bi çakıyorum o zaman pısıyolar hemen :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet ben varım aynı şekilde Ankara bayisi ile anlaştık şimdiki aracımı alacaklar ve kırmızı sedan model ile takaslayacagız

hocam hangi bayiyle ne şartlarda anlaşma yaptın merak ettim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

TFT Gösterge Paneli denilen heads up play ekranı mı oluyor acaba  :fiuw:

2014-Mazda3---head-up-display.JPG

aktif sürüş ekranı bu bence. Ve bilgilere bakarsak bir tek en üst donanımda var:s

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sayın fatih abi teşekkür ederiz paylaşımın için fakat yanlış anlaşılmasın yardımcı olması amacıyla bende birkaç bişi ekledim ..

MSCC değil MRCC = mazda radar hız kontrol sistemi .. öndeki araç ile belli bir mesafe korumasını sağlar ..

SBS değil SCBS = akıllı şehiriçi fren desteği .. 30 km/h altında çalışır ..

LDW değil LDWS = şerit değiştirme uyarı sistemi ..

HBC = uzun far kontrol sistemi .. uzun farlar yanıkken karşıdaki aracı algıladığında farları otomatik kısaya çevirir .. yol açıldığında otomatik uzun farlara geçer ..

AFSI değil AFLS = adaptif ön far sistemi .. dönüş açılarına göre farlar dönerek yolunuzu daha iyi aydınlatır ..

Bilgilendirme için teşekkürler, gerekli düzeltmeleri yaptım ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ya tasarım o kadar kusursuz ki, en ufak müdahale tasarımı bozuyor. Yada bizler fazla mükemmeliyetçiyiz :D

Her türlü gider valla. C segmentinin en karizma tasarımı...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

@murat2580 ve @rüzgar23

sanırım ikinizde Ankara dasınız. Bende Ankara dan alabilirim eğer ortak hareket edip iyi bir indirim alırsak bayiden. tabi yinede en iyi fiyatları İstanbul bayilerinden alırız gibime geliyor. İstanbul dan kimse yok mu alıcı :))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Çook pahalı çokkk..

Golf 1.2 midline plus ın 54 binden satıldığı ve 52-53 arasına alınabildiği bir ülkede 55.5 binden mazda 3 çıkarmak da nedir. Golfün donanımı 3ten  daha üstün gibi... Mesela alaşım jant, deri direksiyon ve vites topuzu, dokunmatik ekran, elektronik elfreni , kol dayama vs vs .. Tamam sorunsuzluk falan iyi okey de anca şanslı azınlığın arabası olur yine..

Mazda 3 te otomatik stop/start standart mı ?

Ben bunu bekliyordum ama gider golf alırım yani..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,

Foruma üye Mazda bayileri var, yeni araç alacaklar ve takasa girecekler onlarla görüşüp daha avantajlı teklifler alabilirler diye düşünüyorum.

Selamlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...