Jump to content
muraty_55

Mazda2 Akü Değişimi

Tavsiye Edilen Mesajlar

muraty_55

merhabaalar herkese akümü değiştirmeme gerekiyor ses ssitemi ve ısıklar yaptırıdm ve yetmıyor araca  yenı aku almam gerekıyormus ne almalıyım acaba üzerinde hnagi model akü vardır arabadaki aküye batıgımda yazmıyor bisey

Düzeltme: Konu başlığı - İmla.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
domestos

İyi bir elektrikçi sorununa çözüm bulur, üzerinden çıkan akü amperi düşükse yüksek amper akü takılabilir, bunu elektrikçi değerlendirecektir...

Değişim yaparken sistemin zarar görmemesi için dikkat edin derim.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş
İlhan

Samsunda 5 tane Bosch Car servisi var. Size en yakınına uğrayarak aracınızı gösterip, fiyat çıkarttıracaksınız. Aşağıda ki bağlantıdan adreslerine ulaşabilirsiniz.

http://kolayurl.com/uwd

Bu sorunuz içinde aynı cevabım geçerli. Yada bildiğiniz, güvendiğini bir oto elektrikçisine giderek. Bu konuda yardım alabilirsiniz.

teşekkür ederim bayramdan sonra ugrıycam

Hangi bayramdı bu ?

Not: Konu başlığınız ve mesaj içeriğiniz. Yazım/imla hataları ile dolu. Konu başlığınızı düzelttim, ama mesaj içeriğine dokunmadım. Lütfen bundan sonraki mesajlarınızda güzel Türkçe kullanımına ve imla kurallarına dikkat ediniz. Aksi taktirde mesajlarınızı silmek zorunda kalacağım.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

×
×
  • Yeni Oluştur...