Jump to content

2004-2007 Model Otomatik Vites Mazda3 Dynamic Arıyorum

ErdemUys

Tavsiye Edilen Mesajlar

Olabilir neden olmasın :)Ama otomatik olması lazım bir de yanılmıyorsam bunların vergisi daha bir yüksek:)Kendimi 1.8 e daha yeni yeni alıştırmışken 2.0 motor biraz ağır gelecek:)Ama güzel araba

Haklısınız vergi yönünden 1.8'e göre fazladır. Ama 2.0 motor gözünüzü korkutmasın. Yakıt olarak çok olduğunu düşünmüyorum benim aracım bile 92 model olamsına rağmen şehir içi 28-30 Krş yakıyorsa bu yeni nesil araçta fazla yakmaz heralde.

İlandaki araç her ne kadar Comfort olsada Mazda 3 ve Mitsubishi'den donanım olarak bir eksiği yoktur diye düşünüyorum. Tabi takdir yine sizin....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

Bu aracı bugün gördüm. Araç dynamic gibi gözüktü arkadaş comfort a açmış. Resimler tam net değil. Km ve yıl iyi ama satıcı pek aracı bilmiyor galiba. Gerçi Antalya dan araç alınmaz diyorlar. Antalya lılar bile Konya dan alıyormuş.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-masrafsiz-temiz-164211730/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu aracı bugün gördüm. Araç dynamic gibi gözüktü arkadaş comfort a açmış. Resimler tam net değil. Km ve yıl iyi ama satıcı pek aracı bilmiyor galiba. Gerçi Antalya dan araç alınmaz diyorlar. Antalya lılar bile Konya dan alıyormuş.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-masrafsiz-temiz-164211730/detay

Evet araç dinamik ancak model kilometre ve boya durumuna göre biraz pahali geldi bana ama renk güzel hemde en güzeli mazda 3 için :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Unutmak mı?

Sen buralarda olduğun sürece, mümkün değil... :)

Bende arıyorum HB mazda3 veya mazda 2 artık ne denk gelirse LPG siz az km ve otomatik

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Diyorlar ile yola çıkarsan araç almakta zorlanırsın... Boya bana hiç önemli değil yeter ki, tutsun... Önemli kazası yoksa, fiyat biraz daha aşağıya çekilir ve alınır, güle güle binilir... 2-3 ay öncesine göre fiyat normal bence, daha pazarlığı vardır...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende arıyorum HB mazda3 veya mazda 2 artık ne denk gelirse LPG siz az km ve otomatik

Hepsini bir arada bulmak özellikle Mazda'da biraz zaman alıyor... Bir kaç seçenek elenirse rahatlıkla bulursun...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hepsini bir arada bulmak özellikle Mazda'da biraz zaman alıyor... Bir kaç seçenek elenirse rahatlıkla bulursun...

LPG ve Otomati vitesi eleyemem ;D Az km olabilir servis bakımlı diri temiz araç olursa tabi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

LPG ve Otomati vitesi eleyemem ;D Az km olabilir servis bakımlı diri temiz araç olursa tabi :)

Elenecek seçenekleri söylemedim ki; bir kaç seçenek elenebilir dedim... Hepsi olsun istiyorsan, yeni araba "bulabilmiş" birisi olarak imkansız diyorum...

Aklıma gelen kombinasyonlar;

1-Fiyat çok iyi otomatik değil

2-Otomatik ama km çok yüksek

3-Fiyat iyi, km iyi, donanım iyi ama ağır hasarlı

4-Her şey iyi renk siyah :(

5-Her şey iyi fiyat uçuk

6-Her şey iyi adam kılçık

7-Araba haşat olmuş ama bütün seçenekler tutuyor

8-Her şey olumlu, araca baktığında içine sinmiyor

9-Her şey olumlu, araç HB

10 Her şey olumsuz, araç otomatik ve sedan

Daha gider bu liste; Sana kolay gelsin diyeyim... ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aradığın özelliklere yakın forumda bi üyede vardı... Siyah, HB ve Düpsüz... :)

O araç senin beklentilerini karşılamıyorsa, emin ol daha bulamazsın...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aradığın özelliklere yakın forumda bi üyede vardı... Siyah, HB ve Düpsüz... :)

O araç senin beklentilerini karşılamıyorsa, emin ol daha bulamazsın...

Kimdir o üye ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Kimdir o üye ;D

Forumda satılık ilanı açan bir üyeyi; araba arayan bir üye olarak rahatlıkla bilmen gerekmiyor mu?

Armutu illa pişirelim mi? :)

Bence; sen araba aramıyorsun. Yengeye karşı arıyormuş gibi yapıyorsun...

;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Forumda satılık ilanı açan bir üyeyi; araba arayan bir üye olarak rahatlıkla bilmen gerekmiyor mu?

Armutu illa pişirelim mi? :)

Bence; sen araba aramıyorsun. Yengeye karşı arıyormuş gibi yapıyorsun...

;D

İş yoğunluğum fazla gözümden kaçmış olabilir bir HB siyah vardı ama manuel di diye hatırlıyorum

Neyse ben interneti takibe devam edeyim

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...