Jump to content

2. Nesil Mazda3 Otomatik Almak İstiyorum

seef

Tavsiye Edilen Mesajlar

Kriter HB ve koyu renk ise biraz daha uygun impressive bulunur diye tahmin ediyorum... Touring hala tavsiye etmiyorum, değmez...

doğru yoldasın abi zamanında touring sorduğum zaman biraz gaz vermiş olsaydın almıştım onu ama hep touring almamı engelledin sayende şimdi keşke demiyorum yeri gelmişken bir kez daha teşekkürler  :tey:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

doğru yoldasın abi zamanında touring sorduğum zaman biraz gaz vermiş olsaydın almıştım onu ama hep touring almamı engelledin sayende şimdi keşke demiyorum yeri gelmişken bir kez daha teşekkürler  :tey:

Aklın yolu bir... Touring farkı en fazla 3 bin lira olur... Bu para; sadece sunroof'un rahatlığı düşünüldüğünde bile kifayetsiz kalır...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aklın yolu bir... Touring farkı en fazla 3 bin lira olur... Bu para; sadece sunroof'un rahatlığı düşünüldüğünde bile kifayetsiz kalır...

Aynen abi  imkan olduğu sürece 3 e 5 e takılmamak lazım.Hem görsel olarak hem işlev olarak paha biçemem umarım en kısa zamanda yeni mazda 3 lere de eklerler yoksa hep bir şeyler eksik kalacak.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Peki sorun nedir?

37 bin liraya temiz impressive bulabiliyorsan hiç kaçırma derim (yine) ;) Touring işine hiç girmem, 2-3 bin lira için almaya değmez...

Dynamic varken Comfort'a bakılmayacağı gibi, impressive dururken Touring ile vakit kaybedilmez...

Hakkında hayırlısı.

Dynamic - Comfort farkıyla , İmpressive - Touring farkı aynı değil .. 2. nesil Mazda 3 Touring donanımı İmpressive e çok yakın.. 1. nesil Comfortta bu öyle değil çok daha sade bir araç ..
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...