Jump to content
belfort

Maalesef Mazda3'üm Pert Oldu...

Tavsiye Edilen Mesajlar

ismail79

yaşadığınız bu kaza en büyüğü ve en sonuncusu olur inşallah. çok geçmiş olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
belfort

Allahım hepimizi böylesi kazalardan uzak tutsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
budakamet

allah sağlık sıhhat versn dostum.bi mazda gider daha güzeli gelir.inşallah.tekrar geçmiş olsun ve şükür sana bişey olmamış..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
olgunnn

Hadi hayırlısı olsun İnşallah, iyi gidiyor...  :dua:

Arkadaşlar son gelişme şöyle:45.000 TL verildi kabul etmedim ,itiraz dilekçesi verdim,beklemedeyim.....

Kako şirketinin belirlediği piyasa rahiç bedeline itiraz etme hakkının olduğunu unutma abi, abuk sabuk bir rakamla karşılaşabilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
justice

Çok geçmiş olsun hocam. Allah korumuş. Bir daha böyle kazalar yapmamanız ve yapmamamız duasıyla...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
belfort

Arkadaşlar kaskom tarafından bugün 52.000 tl ödeme yapılacağı bildirildi,bende kabul ettim.Hayırlısı olur inşallah....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
olgunnn

Arkadaşlar kaskom tarafından bugün 52.000 tl ödeme yapılacağı bildirildi,bende kabul ettim.Hayırlısı olur inşallah....

Adınıza sevindim hocam. İnşallah bu tip bir kaza yaşanmaz hayatınızda... Geçmiş olsun.  :dua:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mazda.can

Geçmiş olsun , uğraştırsada oyalasada kasko şirketini tebrik etmeli .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Silgi

Geçmiş olsun, Allah tekrarından korusun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
belfort

İyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mimar2125

Allah daha beterinden korusun cümlemizi. inşaallah bir daha kaza yaşamazsınız. Umarım kaskonun ödediği bedel sizi zarara uğratmadan ihtiyacınızı görür. Saygılarımla

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
kml_77

Tekrardan gecmis olsun Allah hicbirimize yasatmasin insallah.Gozden kacirdim mi bilmiyorum ama hangi kasko firmasi  bu.  45 binden 52 e iyi cikmislar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
ssabahyildizi

Allah beterinden saklasın..çok geçmiş olsun..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
barisdascan

geçmiş olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
findori

Aracın fiyatı ne kadar gözüküyordu kaskoda?

Geçenlerde bizim bir arkadaş da jetta ile kaza yapıp takla attı, arabası perte çıktı. Aracı 56bine almıştı arkadaş ama kasko bedeli 48bin tl gözüküyordu. Arkadaşıma toplamda 49 bin tl para verdiler hastane masrafları ve çekici bedelini de dahil etmişler o yüzden bin tl fazla vermişler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
belfort

Aracımın fiyatı 48.550 tl idi kasko da birde brc tüp ekletmiştim 2.000 tl.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...