Jump to content

Lastik İhtiyacı Olanlar Mutlaka Değerlendirsin.

kml_77
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar bir süredir lastik araştırıyorum. Şu an en uygun fırsat kliksa'da özellikle paraf kredi kartınız varsa çok uyguna geliyor.

Goodyear 205/55 R16 91V EfficientGrip 4 adet söyleyeceğim indirimlerle 550 geliyordu o yeni bitmiş.

örnek üzerinden indirim hakkında bilgi verecek olursak:

http://www.kliksa.com/urun/nokian-20555-r16-91h-wr-g2-kis-lastigi-uretim-yili-2013-/901915450

nokian wr g2 adet fiyatı 205 lira  4 tanesi 820 lira.

vodafone hattından 40 krş karşılığında alacağınız şifreyle yüzde on indirim sağlıyorsunuz yani 82 lira.

820-82=738 lira paraf kartınız varsa yüzde on paraf para kazanıyorsunuz yani 73 lira

738-73=665 lira

Avantajix üzerinden siteye giderseniz 15 lira gibi para iadesi yapılıyor 665-15=650 lira

Paraf kart paraf günüm kampanyasıyla 20 lira daha paraf para kazanıyorsunuz 630 liraya düşmüş oluyo :) paraf günüm kampanyası paraf para kampanyasıyla birleşmez diyen de var yani kullanamasak bile 650 lira avantajix kullanmıyorsanız 665 lira. Kışlık lastiğe göre bence çok iyi fırsat.

Paraf kartınız olmasa bile yine piyasaya göre uygun oluyo 738 liraya almanız mümkün değil.

Benim siparişte son aşamada 3d ile onaylama kısmında bağlantıda sıkıntı oldu avantajixi kullanamadım paraf günü indirimi de olur mu bilmiyorum bunlar olmasa bile  669 liraya 4 adet nokian wr g2 almış oldum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

burada bu ölçülere sahip lastik kullanan varmıdır bilmiyorum ama varsa tavsiye edebileceğim gerçekten sıfır ayarında ihtiyacı olan gönül rahatlığıyla alabilir http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-lastik-sifir-ayarinda-lassa-iceways-kar-lastigi-177416421/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İndirimlerin son gunu arkadaslar paraf gunum indirimi de gecerliymis . Yani 205 55 r 16 boyutlarinda 4 kıslik lastigi 650 gibi almaniz mumkun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

burada bu ölçülere sahip lastik kullanan varmıdır bilmiyorum ama varsa tavsiye edebileceğim gerçekten sıfır ayarında ihtiyacı olan gönül rahatlığıyla alabilir http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-lastik-sifir-ayarinda-lassa-iceways-kar-lastigi-177416421/detay

3 kış kullandım, yoplamda 20.000 km , Türkiyenin en çok kar alan doğu illerinde, hakketende tam bir kutup lastiğidir, kesinlikle donmaz, zincir gerektirmez, yeterki araba askıda kalmasın, buz üstünde normal yolda gider gibi gider, ben goodyear ulrtragrip 500 ten sonra hamuru yapısı bu kadar kışa ve buza uygun lastik kullanmadım.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3 kış kullandım, yoplamda 20.000 km , Türkiyenin en çok kar alan doğu illerinde, hakketende tam bir kutup lastiğidir, kesinlikle donmaz, zincir gerektirmez, yeterki araba askıda kalmasın, buz üstünde normal yolda gider gibi gider, ben goodyear ulrtragrip 500 ten sonra hamuru yapısı bu kadar kışa ve buza uygun lastik kullanmadım.

dediğiniz gibi tam kutup lastiği kar buz için birebir bende 3 kış kullandım ve çok memnunum araba askıda kalmadığı sürece yolda bırakmaz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra ...

Fiyat inanılmaz uygun iyi yakalamışsın .. Fakat sert lastik diye tanıyorum kendilerini yanlışım varsa düzeltin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Fiyat inanılmaz uygun iyi yakalamışsın .. Fakat sert lastik diye tanıyorum kendilerini yanlışım varsa düzeltin.

bu fiyata daha iyisi bulunmaz :) yol tutuşu gayet iyi, aquaplaningde iyi . biraz sert evet .
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şu an araç aldığımdan para kalmadı pek ama kış lastiğini yazı almak daha mantıklı, fiyatlar kışın aratacaktır. Bir önceki aracım Punto idi ve Debica marka kış lastiği kullanmıştım. Çok da memnun kaldım defalarca beni zor durumlardan kurtardı. Markayı hiç bilmiyordum aslında. good Year'da elektrik mühendisi olarak çalışan bir dostum Good Year'ın çoğunlukla Türkiye'de üretim yaptığını ve üretim bandının 1950'lerin teknolojisi olması sebebiyle hata payının yüksek olduğunu belirtti. Polonya'da Good year'ın yan markası olarak üretim yapan Debica ise 2010 model üretim zincirine sahip ve hata payı çok daha düşükmüş. Onu dinleyerek çok iyi yaptığımı söyleyebilirim. Eğer aracımın süspansiyonuna uygun bir hamuru varsa aşağıdaki üründen alabilirim muhtemelen.

http://www.kliksa.com/urun/debica-20555-r16-91t-frigo-2-kis-lastigi/901924763

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Arkadaşlar 2011 model mazda3 HB aracıma 1 ay önce Michelin Crossclimate 205/55/R16 ebatında lastik taktırdım. Lastik fiyati ortalama 940 lira balans dahil. Şimdi lastiğe gelecek olursak hem kış hem yaz sertifikali lastiklerden yani gerçek manasıyla 4 mevsim. Lastiği yağmurda ve kuru zeminde test etme imkanim oldu araç sanki yola yapıştı. Sert virajlara yüksek hızda girdigimde açılan ESP suan ayni hizda devreye girmiyor. Marmara Bölgesi Ege ve Akdeniz için ideal ıslak zemin performansı A yakıt C ama müthiş konfor ve sessizlik sağladı. Çukurları tümsekleri eski lastiğe oranla hissetmez oldum diyebilirim. Kışa ayri yaza ayri lastik almak sök-tak ve saklama masraflarindan kurtulmak istediğim için ve kocaelide ikamet ettiğim için gayet bana uygun buldum. Kar performansınıda denediğim zaman paylaşacağım. Düşünen arkadaslara gözü kapali tavsiye ederim. Kazasız belasız herkese hayırlı günler dilerim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...