Jump to content
Ali

Ön plaka iptali

Tavsiye Edilen Mesajlar

izzet

Kontreller derken biraz açarmısın  abi,neyi kontrol ediyorlar?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Mücahit

Rutin şeyler işte İzzet özellikle senin düşündüğün şeyi soruyorlar  ;) sen çıkma biryere bence  :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
mazdamx-5

Ah bi izin verseler bende takmam kesinlikle arabanın güzelliğini kaçırıyor koca teneke yığını:P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ali

Ben filmle bile yeterince stres yapıyorum öyle birşeyi hiç denemem. Kaldı ki görsem ilk şikayet edenlerden biri olurum :D

ne diyosun burak abi :eek:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Burak

ne diyosun burak abi :eek:

Ben kuralcı biriyim napayım :D Ayrıca plakan olmayınca seni tanımam mümkün olmayacağı için mecburen şikayet ederim. :D Yoksa her plakasızı "Bu Ali" diyerek atlarsam için rahat etmez :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Guest uyumsuzelement

Ben kuralcı biriyim napayım :D Ayrıca plakan olmayınca seni tanımam mümkün olmayacağı için mecburen şikayet ederim.

ben tanısamda şikayet ederim nedir bu eski köye yeni adet getirme çalışmaları :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tansu G

Filme müsade edilmemesi,modifiyeli araçların bağlanması veya ceza yazılması insanların huzuru için yapılan işlerdir.Polis denen şey Türk polisidir.Kişisel çürümeler olmasa mükemmel bir şey dir ama içinde yüksek miktarda çürük vardır fakat yine de bizimdir bizim içindir.Bu filmlere rüzgarlıklara polis 5-6 senedir nefes aldırmıyo.Neden?Çünkü birkaç dangalak bu tip arabalarla hem kendini hem yanındakileri yaktı.Polis de her çevirdiğine sen gazlayanlardan mısın gazlamayanlardan mısın diye soramayacağına göre  ortada bir haksızlık da yok bence.Plakasız gezmek güvenlik açısından mümkün değildir ve büyük ihtimalle öne bir değil iki plaka takmaya razı edecek de bir cezası vardır.Bence gereksiz bir istek.Buna gelene kadar arabayı güzelleştirmek adına yapılabilecek çok şey var.Şu haliyle bakıyorum da polis hiç olmasa sıcakta ön camı saçma bulup "bu ne abi arabanın önünde koca gidi cam" deyip onu bile söktürmek isteyenler çıkar. Bence vazgeçin,denemeyin bile.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
OveRMinD

Film yasağının kökü terör Tansu, geri kalan kısıma katılıyorum...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Tansu G

Aynı hesaba geliyor işte.Sonuçta güvenlikle ilgili demek istedim yani. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
tansu87
16 dakika önce, ozgur35 :

@tansu87 Plakayı sol sis farın oraya taksak nasıl olur?

dada.JPG

dada.JPG

Olur ama plaka o kadar küçük oluyor mu? Çizdiğin gibi olursa değişik bi havası oluyor ama trafik izin vermez gibi geliyor bana 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.

• Yeni Oluştur...